Aile içinde kurallarınız var mı?

Mesela benim için her akşam yemeğinde bütün aile bireylerinin toplanması önemlidir. İleride bunu bir kural olarak yürürlüğe koymak istiyorum :)

Sizin ailenizde de buna benzer tüm aileyi kapsayan kurallarınız var mı? Ya da bir gün kendi ailemi kurduğumda bu şekilde olmasını istiyorum dediğiniz şeyler neler?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aile yemek zamanı aynı masada olmalı.

Yemekten kalkan tabağını götürmeli, sofra birlikte toplanmalı.

Kim ne zaman nerede diğerlerinin haberi olmalı.

Aile bütçesi tek elden idare edilmeli.

Bizde kurallar böyle.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Babamla benim aramda ki tek kural var o da birbirimizden haberdar olacağız her daim o kadar. Onun dışında pek kuralımız yok. Birşey alınır, birşey satılır birbirimize danışırız, öle.

cut.

1|0
    0|0
  • Bizde kural yok herkes kendi halinde ama kendim aile kurarsam eğer bazı kurallarım olurdu ilk kural kimse sır saklamayacak

1|0
    0|0
  • Akşam yemeği olayını bende düşünüyorum. Ayrıca özel günlerde tüm sülaleyi bile toplayabilirim :)

1|0
    0|0
  • evet o akşam ezanı cocuklukta da büyüyüncede eve gitme birlikte yemek yeme cagrısıdır :)

1|0
    0|0
  • Aile kurma ve ve aile olma kavramına hakim kaç insan kaldı acaba...

1|0
    0|0
  • küçük büyüğüne saygı büyük küçüğüne sevgi birde kapalı alanda sigara yasağı koydum :)))

1|0
    0|0
  • gelecekte ben aile kurduğumda çocuklarımda benim gibi pc başında pinekleyip aile bağını koparmasın yeter.. kuralım bu...

0|0
    0|0
  • Asla annem dolabımı karıştıramaz =)

0|0
    0|0
  • akşam yemeğine çok dikkat ederiz akşam yemeğine az kala kimse yemek yememeye dikkat eder topluca oturup yiyelim diye

0|0
    0|0
  • var. ben başima buyruğum.

0|0
    0|0
  • Sen ne diyon ya :D Kural ne kelime :)

0|0
    0|0
  • Bizde kural yoktur ama disiplini sever ve uygularim kendi olusturdugum ailemde.

0|0
    0|0
  • haftada 1 gün mutlaka bir eğlence ya da etkinliğe gidilmesi.

0|0
    0|0
  • ceplerimi karıştırmayında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...