Beşiktaş bu oyuncuyu niye aldı ?

Söz konusu futbolcu pedro franco lig başlayalı kaç hafta oldu ama adam 1 dakika bile oynamadı var mı sizinde desteklediğiniz takımda neden transfer edildiği konusunda şüpheye düştüğünüz futbolcular ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• aynısını bende düşündüm,kerim ve enaramoyuda daha geçen hafta gördük.ayrıca holosko nerelerde?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya adamlar bir umut transfer ediyor,sonra bakıyorlar organizasyonu kuruyorlar as oyuncularla bozmamak için de kullanmıyorlar,yazık oluyor ama yapacak bir şey yok bence böyle oyuncuların en azından kiralanması gerekir bizde ki Aykut Erçetin neden var anlamıyorum mesela daha sonra Fenerde'de Kadlec adam yine üzülüyordu bu derbide de forma giyemeyeceğim diye

0|0
    1|1
  • çok boş para harcandı transfere bu sene, önder özen mi neydi ismi fenerdeki gibi çalışmıyor bence

0|0
    0|0
  • gerçekten para verdi birde o kadar :))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• pedro ve kerim beşiktaşın geleceğe yaptığı yatırım pedro sıvok un yerını alacak.

0|1
    0|0
  • Güçlü ve hamleleri sağlam bir futbolcu olmadığı söyleniyor bu konuda çalıştırılıyormuş elbet oynayacaktır bakalım.

0|0
    0|0
  • 1 dk bile oynamadı mı emin misin?

0|0
    0|0
  • yiğit gökoğlan. 2,5 milyon euro bayılmıştık zamanında :(

0|2
    0|0
  • Bu Frei neden alındı?

Olcay 5 maçtır sahada sürünüyor, Frei Olcay'ın sürünen halinden daha kötüyse bu adam niye alındı?

Ben Frei'ın Olcay'dan çok çok daha iyi olduğunu düşünüyorum Bilic'e kendini beğendiremedi bi' türlü.

0|0
    0|0
    • bugün kayeri karşısında ne yapacağız çok merak ediyorum kayseri varını yoğunu ortaya koyacak son sıradan kurtulmak için ve kadro seçimi bana yine yanlış gibi geldi sağ kanatta atiba oynuyor serdar sakat olmamasına rağmen :/

• olcay gol attı la :D

• Adam gol att dsafghjk

• O değil de Oğuzhan Beşiktaş'ın tarihinde yaptığı "en iyi genç oyuncu" transferi kanka

0|1
    0|0
Yükleniyor...