Nasıl davranmalıyım ?

benden 7 yaş büyük bir kuzenim var. abim o benim beraber büyüdük. bugün beraber kahvaltı yaptık. sofrayı topladıktan sonra her zaman ki gibi yatağa yatıp televizyon sevrettik. ama nefes alması bile farklıydı. yanağımdan öptü bende onun yanaklarını öptüm o sonra dudağıma yakın bir yerden öptü.belimden kavradı daha yakın olmak istiyorum dedi. saçmamalamasını söyledim. kalktım montumu alıp çıktım mesaj attı çok pişman olduğunu buna inanamadığını kendine çok kızdığını söyledi. onu hala abim olarak görüyorum ne yapmalıyım yani bir daha asla konuşmamalı mıyım ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kavak Yelleri senaristliği yaptın mı sen ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kızım sende hiç akıl yok .beraber kahvaltı yapıyorsunuz tamam anladıkta .neden yatağa yatıp televizyon izliyorsunuz anlayanadım

1|0
    0|0
  • Artık arada bir mesafe olması gerektiğini anlamissindir. Bu da sana yeter. Konubu malum haller olunca akan sular durur. Bunu unutma. Ihtimal hep aklında olmalı ve hep mesafe li olmalısın.

1|0
    0|0
  • Memlekette başka erkek kızmı yok arkadaş ? Arakabalar evlenmeye veya sevgili olmaya meraklı ?

1|0
    0|0
  • bir süre uzak durmakta fayda var canım . sonra tekrar güvenini kazanırsa yine konuşursun.

1|0
    0|0
  • Artık hiç bir şey eskisi gibi olmaz.

1|0
    0|0
  • abin olarak görüyorsan yatakta beraber yatıp ne diye öpüyorsun, sonuçta yetişkinsiniz ?

0|1
    0|0
    • beraber büyüdük bebeklikten beri beraber yatıyoduk.

• bu olabilir ama sonuçta artık gençsiniz sana dokunmak hatta nefesini hissetmek bile onunkini uyarabilir

• Yakın bir yerden öptüden sonrasını okuyamadım terbiyem musade etmedi ahahah asla okuyamam

spor yorumları

Rıdavan dilmen: Gol olmur hocam

muhahahahahahaha

1|0
    0|0
  • Öyle abimi olur aaaaaa çok ayıp.Seni becermek istiyo.

1|0
    0|0
  • abazaya baglamıs akraba ne yapıcan atamassın

1|0
    0|0
  • kuzenler hep abazadır olay bu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Müslüman mısın bilmiyorum ama zaten dinimizde kuzenlerinle bir yabancı erkek gibi mesafeli olman gerekir

Bu mesafeler aşıldığında çıkan durum ortada

Bunu söylediğinde genelde alınan tepki şu oluyor,

-"Saçmalamasana kızım yaaaa o benem abem gibedeeer. Ne kadar fesatsaan."

Budur yani tepki direk.

Not, seni Müslüman kabul ederek verilmiş bir cevaptır..

2|1
    0|0
  • Kazık kadar insanlarsınız aynı yatağa yatıp tv izlemek de nesi.

1|0
    0|0
  • Konuşsan da öyle yakın olma o bir defa karizmeyi çizdi güven olmaz.

1|0
    0|0
  • konuş ama bidha aynı sey olursa yuzune bakmyacağıonı dile getr

1|0
    0|0
Yükleniyor...