Sabrın sonu zafermiş arkadaşlar

eski sevgilimin geri dönmesi için başkasıyla çıktım mutlu gibi gözüktüm elimi tutmasını sarılmasını herşeyini gözünün önünde yaşadım takmıyomuş ve mutluymuş gibi yaptım bunu 2 kez yaptım 2 keresindede bana geri döndü. Sizde böyle bişey yapıp geri döndüğü eski sevgiliniz oldu mu ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Peki o araya verdiğin iki elemanı hiç düşündün mü? Seni birileri böyle kullansa çok mutlu olursun sanırım!

0|0
    0|0
    • kullanılmasaydım kullanmazdım

• onu tanıyordum ama tam olarak tanıyamamışım demekki olayı bilmiyorsun o kullandığım kişi senin tabirinle eski sevgilisni unutamadığını söyledi ve bende ayrıldım. diğeride eski sevgilim oluyor şuan sevgiliyiz ama o da işte dediğim gibi senin p*zevenklik dediğin şeyleri yaptı

• Bence kriterlerin çok düşük. Değer verilmemesi gereken kişilere değer verdiğine inanıyorum. Bence intikam vesaire şeylerle uğraşacağına kendine ders çıkar. İnsanları tanımayı öğren. Göreceksin o zaman canın yanmayacak. Birbirinize karşılıklı saygısızlık yapacağınıza uzak durun en azından bir birinizin küfürlerini yemezsiniz. Benim mantığım bunu söyler.

Erkekler Ne Diyor 4

• yok olmadı sana özel bir anormallik galiba..neden eski sevgiliyi döndürmek için başka sevgili yapayım birmilyon daha seçenek varken en adicesini tiksindiricisini yapayımki..geri döndüğünde elbette bu hatırlanacak..

0|0
    0|0
  • üzüldüm senin için ve bunu marifet gibi anlatmana...

Ayrıntı ve neden diye sorma biraz düşünürsen anlarsın

Anlamazsanda zaten hiçbir zaman anlayamazsın demektir.

0|0
    0|0
  • Bence cok salakmis

0|0
    0|0
  • başka biriyle mi çıktın onu kıskandırmak için mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kadar da kişiliksiz birisin umarım kendin gibi insanlarla karşılaşırsın

0|0
    0|0