Meslek Lisesi Mezunlarının Avantajları Ve Dez Avantajları Nedir ?

Meslek Lisesi Mezunlarının Avantajları Ve Dez Avantajları Nedir ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Boş yere 4 yıl okumak dezavantaj

Bir meslek hakkında bilgi sahibi olmak avantaj

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben meslek lisesi çıkışlıyım faydasını görmedim çünkü yanlıştı seçimim yani herkese meslek lisesi avantaj saglamaz ne istediğini bilmelisin öncelikli olarak

0|0
    0|0
  • Bence çok büyük artıları var çünkü temeli çok sağlam oluyor üniversteye başladığn zamn dier öğrencilerden eğer istediğin meslek varsa bence kesinlikle orda oku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben bir meslek lisesi mezunuyum. Bölümüne göre kız olmuyor bazı sınıflarda. Bu senin için ne kadar dezavantaj gibi gözükse de aslında büyük bir avantaj. Aklın havada gezmiyorsun.

Eğer meslek lisenin olanaklarını kullanmayı başarabilirsen, kendini teknik alanda çok iyi geliştirebilirsin.

Ders konusunda diğer okullardan farkı olmadığını söyleyeyim. Sadece sınıf ortamındaki arkadaşlarının çoğu yaşının adamı olmuyor malesef. Eğer düzgün arkadaşlar seçer ve kendini derslere verirsen çoğu liseden üstündür.

Mezun olunca elinde bir hobin, branşın, mesleğin artık bölümünü nasıl kullanırsan bir artın oluyor elinde. Buda sana özgüven verir.

0|0
    0|0
  • Su anda ben dezavantaj gormuyorum gayet avantajli

0|0
    0|0
  • hiçbir avantajı yok

meslek lisesine giden insanlar sorunlu/uyumsuz kavgacı tiplerdir,gelecekte ülkenin milletin başına bela olmasınlar diye bir iş sahibi yapılan, ara eleman olarak üç kuruşa talim eden insanlardır... tabi türkiyede bu dediğimm

1|0
    1|0
Yükleniyor...