SEN OLSAN HANGİSİNİ YAPARDIN ?

Diyelim ki liseden / üniversiteden bir kızdan hoşlandınız . Onun da size olan bakışlarını , ilgisini fark ediyorsunuz . Kızla konuşmaya başladınız erkeklik hormonlarınız galip geldi ve kızla cinsel yaklaşım kurmaya çalıştınız ya da aklınızdan bu tarz şeyler geçti fakat kız çok sert çıkıştı onu yalnış tanımış olduğunuzdan bahsetti . Kızın peşini bırakır mısınız yoksa ona karşı düşüncelerinizi değiştirip gerçek bir ilişki yaşamak için kollları sıvar mısınız ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dusuncelerımı degıstırıp duzeylı ve hos bır ılıskı secerdım. sonucta sevgı ask duygu olduktan sonra hersey zamanla sırasıyla olur. dırek seks muabbetıne gırmek cok buyuk sacmalık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aklınızdan bu tarz bişey geçti kısmında zaten her erkeğin aklından hep bu tarz şeyler geçer ve her dakika geçer. buna alışın artık erkeğin gerçekliği cinselliktir.. kadınınkide cinselliği yaşıyacağı adamın güvenilirliği.. bütün mevzu budur. temel içgüdüler. kısacası çok fazla uçuk bir reaksiyon vermediysen o avcı tekrar etinin peşine düşecek :))) asıl soru sana sorulmalı avlanmak istiyormusun ?

0|0
    0|0
  • yane kız sert cıkmıs benı terslemıs ne etcen bellıkı bana ılgısı yok,

ha hoslanıo olmasına ragmen bole bı sey yaptıysa kaybeden olur ;)

0|0
    0|0
  • Niye bırakak la möhebbetimiz iyiyse devam .

0|0
    0|0
  • ondan vazgeçmezdim asla

0|0
    0|0
  • ne kadar cok varsayım

0|0
    0|0
  • kafama koymuşsam becermeyi onu tava getiririm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...