Kapat

Bunu ona göndersem mi ?

benim arkımdan yalanmış deme sevmemiş deme ben canımı verecek kadar sebdim seni hayatımın merkezi yaptım sen hayatının bir kenarına koydun beni hiç kimse bilmedi takıldığın insanlar yürek yoktu ki sen kızlarla gezip tozdun bende aynı acıyla yan istedim o an senin canın yanınca benimkide yancağını bir an düşünemedim öfkemden facede konuşan ben değildim o face e kaç kişi giriyo bir iblsen sadece o çocuğu kafaladılar bende merhabalaştm görmedn grmeyncede söylemedm keşke seni düşünmeseydim benim için bittin mesut gerçekten artık bittin öldün bak arkamdan bişeyler yazma karaktersiz olduğunu gösterme daha fazla insanlara 2 yıl yaşadık seninle 2 yıl ! bni unutup bana ağladım diye geri sönmüşsün sana defalarca sordum bana ettiğin yalanların haddi hesabı yok iğrenç bir insan olmana rağmen neden seni sevdiğimi bilmediğime rağmen seviyorum hepte sevicem son nefesime kadar ama artık dönüş yok o yüzden sus git bak takılmalarına yine unutursun iki güne ben hiç unutmam yaşadığım sürece kalptesin ihanet etmedim hiç gözlerimle bile etmemde sana uydum şeytana uyup kötü olmaya çalıştım beceremedim elime yüzüme bulaştırdım ki benim adıma konuştular o face e kaç kişi giriyo bilsen kafaladılar bende konuştum ama tek bir amaç vardı yaptım onuda görmemişsn malesef keşke görseydn !

şu saatten sonra benimle uğraşma hasta bir insanım ben seni sevdiğim günden beri günden güne eridim 37 yi gördüm bırak bak hayatına yine git iğrenç dostluklarına hayatına geri dönüşü yok artık ben sei gömdüm bunu kabullendim benim gelinlik çocuk hallerimi gömdüm seninle gömdük biz ! bitti daha fazla uğraşma vicdansız bana ettiklerini unutma.

yazmak muhattap olmak istemiyorum kapa çeneni ve bak o boş hayatına.ve sakın geri dönme

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzelmiş Gömdün Falan Yazmışsın.Arkadaş Okuduktan Sonra Yerin Dibinde Olmuş Olacak Bence Her Ne Kadar Seni Takmasa da (:

0|0
    0|0
    • gerekten mi :(

• Sana Bir Tavsiyem Erkeklere Acıma Gerçekten Sevmiyorsa Eğer.

Sen Hiç Düşünme Keşke Sana Deseydim Yok Ben Seni Unutmayacağım Gibi Yerleri Sen Aklımda Değilsin ki Seni Unutayım Bilseydim Göndereceğini Aranjörllük Yapardım Kanka Bak işte Olmadı İşte Sinirlendim Ya ((:

• aradı beni ağladı baya bağırdı Allahın yok senin falan dedi ya ben 9 ay ağladım o kaşar dediği kızlarla sürterken umrunda olmadım inanmadı ama ben yinede üzüldüm gelcm dedi aşağı in knşcaz bna hesap verceksn dedi bende yüzünü görmek istemiyorum bna o kdr kötü knşup anneme küfür ettikten snra senin yüzüne bakamam dedim snra seni gördüğüm yerde üstüne atlycm dedi

• buraya yazacagına ona yazaydın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...