Galatasaray'ın en iyi oyuncusu Selçuk İnan mı sizce de?

Eski formunda değil,eski performansından yoksun eskisi kadar oyunu yönetemiyor belki de.

Ama yine de olmazsa olmazımızıdr.

Bülent Korkmaz ve Metin Tekin en iyimizin Selçuk olduğunu söylüyor,sizce de öyle mi?

• Evet
    0% (0)40% (4)36% (4)Oy Ver
  • Hayır
    100% (1)60% (6)64% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Selçuk İnan ve Muslera Galatasarayın iskelet oyuncularıdır ayrıca ben Selçuk un formunun çok düşük olduğunu düşünmüyorum evet geçtiğimiz sezonlardaki o gollerini ve asistlerini göremiyoruz çünkü önünde Sneijder oynuyor Selçuk un atacağı golleride Sneijder atıyor Sneijder gelmeden önce Selçuk sorumluluk ve insiyatif alıyordu ama şimdi Sneijder var Selçuk artık daha defansif oynuyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet şuanda kadrosuna bakarsak gsın en iyi futbolcusu yani türkiyede selçuk gibi futbolcular az yetişir oyunu 2 yönlü (defansif,ofansif) olarak oynayabilen ender futbolculardandır gsında zaten beynidir :) bir ALEX olma yolunda ilerlemektedir tabi daha ALEX olması gelecekteki performansına bağlı bilemeyiz :).

1|0
    0|0
  • Geçen sene ve odndan önceki sene en iyi oyuncumuzdu ama bu sene en iyi oyuncumuz tartışmasız olarak DROGBA

1|0
    0|0
  • değerini yokluğunda anlayacaklar. link

1|0
    0|0
  • Karaağacın gururu ama ben Fenerbahçe'li olarak Avrupa'ya açılmasını ve daha çok başarılı olmasını istiyorum.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Didier Drogba.Hem G.Saray'ın en iyi hücumcusu, hem de ilerde top tutabildiği ve takımı ileri taşıdığı için defansı da en fazla rahatlatan adam.

1|0
    1|0
  • kesinlikle en iyisi selçuk inandır

1|0
    0|0
  • snijder tabiki

1|0
    0|0
  • DİDİER DROGBABA

1|0
    0|0
  • galatasarayda hiç iyi oyuncu olmadı :) ALEX ALEX

1|0
    0|0
  • en iyisi selçuk inansa vay halinize o zaman

0|0
    1|1
  • bence pele yok dur şeyy maradona yok olmadı michael jakson evet bu popcuydu dimi? ahahahahahahaha

0|0
    1|1
  • Selçuğun acilen gönderilmesi lazım takımdn. 1 senedir ona küfür ediyorum kendini bir pok sanıyo

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece şl maçlarınızı izledim ama gördüğüm kadarıyla Selçuk çok basit oynamaya başlamış. En dikkatimi çeken melo sanki o olmasa orta sahanız çökecek gibi geliyor bana.

1|0
    0|0
Yükleniyor...