Hic mükemmel bir insan gördünüz mü?

Mükemmel insan olmaz lafını boşa cıkaran insan. link (Fotoshop olması o zamanlar bile günümüzün cok ilerisinde oldugunu gösterir. İtalyanlar baksın corbasına)

Güncellemeler:
Boyle bir soru soruldugu zaman isin icine peygamberleri katmak kadar sacma bir sey yok. Peygamber efendimiz tabiki de dini düsünürsek Allahın verdigi emirleri insanlara anlattıgı icin ve Allahın kerametini tasıdıgı icin üstün bir insandır. Ben sorumda secilmis bir insandan bahsetmiyorum. O yüzden sacma kıyaslamalarla muhalefet yapmayın.
unuttum soylemeyi mk bir de Walter White var

0|1
17|18

En İyi Kız Görüşü

• oncelıkle benım hayatımda mukemmel ınsan var yanı vardı dedem vefat etttı ama hala benım için mukemmel biri ..

lınkı cok merakla tıkladım ama beklemiyordum bu yorumumdan sonra cok eksı alabılırım bılıyorum ama herkesın fıkrıne saygı duyulmalı bu mükemmel ınsan dedıgın nasıl mükemmel senın gözünde neden mükemmel? bence hıcte oyle degıl kotu alıskanlıkları olan bırı çogu hatası olan bırı boyle seylerı aslında konusmayı hıc sevmem ama madem soru sormussun bende yorum yazayım dedım..ayrıca sana bı soru eger ben ataturku hıc tanımasam bana nasıl anlatırsın onu bana.. nasıl ıkna edersın onun mükemmel bırı olduğuna?

0|1
    0|0
    • bak kotu alıskanlıkları olması bir insanı kotu kılmaz.onu sevmeni bekleyen de yok zaten ama senın su an bu topraklar uzerınde nefes almanı saglayan daha dogrusu memleketteki herkese bu ımkanı saglayan o, onun silah arkadasları ve sehitlerimizdir. Senin begenmedigin kotu alıskanlıkları onun basarılarını bize sunduklarını hıc bır zaman golgelememıstır.Sev demiyor kimse sana zaten ama saygı duyman gerekir diye düsünüyorum.

• Belliki sana bir takım seyleri empoze etmisler.Gereksiz yere Atatürk'e kin besleyenlerle bosuna tartısmam.Ben kemalist falan da degilim.O yuzden hic girmeyelim diyorsun cevabında ama tartısmayı cevabınla sen baslatıyorsun zaten. Ben de bitiriyorum. Tek diyecegim boyle konularda buyuklerınızden duyduklarınızda degıl kendi iradenizle hareket edin.

• 1 tartışma çıkarmaya çalışmıyordum 2 krar benım kararım büyüklerle veya anlattıklarıyla alakalı değil...

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayır görmedim :) Ama mükemmele yaklaşan kişiler var tabisi aklımda.

cut.

0|2
    1|0
  • herkezin bir eksik yönü vardır. kimse dört dörtlük değildir. evet atatürk e laf yok millete karşı yapacağını yapmış ama belkide bir eksik yönü vardır aile içinde vesaire...ki bu eksik yönde allah insanları böyle sevin diye varetmiştir...

0|1
    0|0
  • kendini mükemmel olarak gören çok insan var.. mükemmel insan yoktur her insandan daha mükemmel insan mutlaka vardır..(peygamberler istisna)

1|1
    1|0
  • aslında herkes mukemmel ya da herkes berbat baksı acısına baglı :) ve göreceli bir kavram gerçek hayatta görmedım tabi oyle mükemmel birisini

0|1
    0|0
  • mükemmel tanımı biraz kişisel bir kavram. benim mükemmel olarak nitelendirdiğim biri başka bir kişinin ilk onuna giremeyebilir.

0|1
    0|0
  • Benim karşıma daha öyle bir kız çıkmadı.

0|1
    0|0
  • benden başka mı :))

0|1
    0|0
  • Evet gördüm hatta her gün birlikte hareket ediyoruz.

0|1
    1|1
  • Mustafa Kemal Atatürk.

0|1
    0|0
  • Herkes mükemmel diyecektim ama hayır ya mal hepsi mal görmedim :)

0|1
    1|0
  • Mükemmele yakın gördüm

0|1
    0|0
  • aynaya bakınca arada görüyorum...

0|1
    0|0
  • Kimse mükemmel değl paşam kimse de bu lafı boşa çıkaramaz :)

0|1
    0|0
  • mükemmel insan bilemem ama kendini begenmiş insanlar mükemmelliğin lafini bile edemezler!

0|1
    0|0
  • herkes illaki birilerine göre mükemmeldir

0|1
    1|0
  • en son yarım saat önce aynaya bakmıştım sanırım :D

0|1
    1|0
  • mükemmel insan yoktur.Kafasını iyi kullanan insan vardır ;)

0|1
    1|0
  • (Kusursuz dost arayan dostsuz kalır) diye bir atasözümüz var

1|1
    1|1
    • dogru demisler de konuyla alakası ne

• Mükemmel insan ile kusursuz insan aynı anlamı çağrıstırır türkçede bir cok kelime yazılış? farklı anlanları aynı sözcüklere sahiptir

• ben sorumda mukkemmel ınsan ıfadesını cok begendigim bir sahıstan bahsettıgım ıcın kullandım yoksa onun 4/4 luk ve kusursuz oldugunu ıddıa etmıyorum.

Yükleniyor...