Iett otobüsünde tanımadıgınız biri herkesin içinde tersleyen dengesizler oldu mu ?

genelde iett otobslernde mutlaka vardr böle bir akıl yoksunu insanlar ...ama ben genelde cevap vermemekten yanayım..geçen sorunlu bir kadına kapıya geçebilirmiyim müsaade edermisiniz dedim..arkamdan geçmeyi denesen die bagırarak tavrlı cevap verdi..arkadan zar zor gectm ahh o anda sacını basını yolacaktım onun ama kavga çıkmasını istemedim..gözlerimi yüzünden hiç çekmeden sinirli ifade ile baktım ...insanlktan anladıgını sandıgımız çok özürlü kişiler çıkıo karsımıza siz bu durumda ne yapıosunuz arkadaslar bu tür sorunlu kişilerle ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunlu biri ile kavgada galip çıkamazsın. Herkese oluyor nefes almaya bile laf eden çıkabiliyor, bence sende uğraşma böylelerinle.

0|0
    0|0
    • cahil aynı solucan gibidr haraket ettiğinde kokar...

Erkekler Ne Diyor 6

• Eskıden kavga ederdım ama uzun zamandır olgun takılıyorum zaman insana yine de hoşgörülü olmayı ogretıyor ama gecen otobüste bırı vardı bırıne olm sen kalk amcaya yer ver kızım sen su çocuğu kucağına al gençler sessız olun kızım çocuğun emzıgını yere düşürdü azına sokmasın dur dur delıkanlı telefonun cebınden düşüyor kaptan gelen var bekle vs vs her şeye maydonoz bırı vardı herif clark kent sankı

0|0
    0|0
  • altta kalnın canı çıksın..kaplan kesilrim o anda ve ağzının payını vermeden bırakmam..kimse bana artislık yapamaz ulan...adamın pardon kadının a... k r m

0|0
    0|0
    • bu eziklikten degil o zaten çirkefliğini herkese ilan edio bide ben onun düştügü duruma düşerek insanlara laf olmak istemem... en güze cevap susumaktr

• kadınlar zaten neden birbirlerine böyle kedi fare gibi bakar düşmanca davranır çok komik gelir bana

0|0
    0|0
    • cahllikten ...medeniyetsiz insanlarda ondan...

• Vakit öldüremem kendisi ile.

0|0
    0|0
  • keşke bize deseler ahahahahahaha

0|0
    0|0
  • ben direkt arkadan geçiyorum kadınlar mutlu oluyorlar arkalarından geçilince.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağzına sıçarım valla. Kimse bana çirkeflik yapamaz.

0|0
    0|0
    • üstelk havalı bir şeklde basını yana salladıı ya ahh o anda sacını basını yollacaktım o kadının

• Saçını başını fiziksel saldırıyı ilk o başlatırsa yolcaksın, ama şunu unutma biri seni tersledi mi? Sakın altta kalma. İçinde kalırsa sana zarar verir. Kim ne yaparsa cevabı iade yapacaksın. Sen üzülceğine o üzülsün.

• haklısın..

Yükleniyor...