• Sor
  • Bence

Sevmeyide beceremedik Ayrılmayıda..

1.5 senelik ilişkim bir ay önce bitti.kavga ederek ayrılmadık.son kez sarıldık,öpüştük ve ayrılık kararı alırken elele tutuşuyorduk.günün sonunda yine o beni eve bıraktı.1ay boyunca bazen yakın davrandı bazen duvar gibi oldu.ama aynı ortamda oldugumuz için hep bir aradaydık.Annemi görmeye geldi.annemle konusmuslar seviyorum.özlüyorum falan demis anneme.hatta bütün arkdaslara öyle demiş.Bnde gurur yapmıyım oturup konusayım dedim.Banada "seviyorum.özlüyorum.degerini ayrılınca anladım.ama anlasamıyoruz..güvenemiyoruz yeniden baslamak için aynı seyleri yasamaktan korkuyoruz vs.dedik.yine sarılıstık,öpüştük.denemek istemiyor.bensiz olmak istemiyor.bende özlüyorum ama rahatlıgada alıstım.birşey söylesem üstüne alınıyor.yazı paylassa ben üstüme alınıyorum.bazen laf arasında "güzelim,bebeim,Esram" diyor özledğimi farkediyorum.bazende yanımda acaba yeni kız olur mu hayatımda diyor.sinir oluyorum.Ne yapmak istiyor?Ne yapmalıyım? Deli olucam.Lütfen akıl verin.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 1

• fazla sevmek sıkıntılı...ikinizde çok seviyorsunuz ...işte çok sevincede olmuyor kardeşim...

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...