Aldatıldığınızı öğrenseniz ne yaparsınız?

Günaydın hayırlı cumartesi diliyorum herkese.

Evet sorum şu diyelim ki sevgiliniz/eşiniz sizi aldatıyor ve siz bunu öğreniyorsunuz (veya kendi gözlerinizle görüyorsunuz) ne yapardınız?

Ben olsam ikisini o yatağa bağlarim benzin dökerim üstlerine karşılarında bir sigara içip sigarayı üstlerine atip gidip teslim olurum polise :D

Fazlamı abarttim ki :p ama yok hakederler

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kimse , kafasında tahtası eksik değilse iş olsun tarih altın harflerle dolsun diye böyle bir şeye girmez durup dururken .

Ne olduğu değil , niye oldugu daha önemli . Zaten böyle bir gidişatın ayak seslerini çoktan duyan birisinin , sebebe aldırmadan sonuca bir de katliam eklemesinin , bencillikten öte hiç bir anlamı olmaz.

Senin yazdığın " katliamımı yaparım üstüne gider polise de teslim olurum " tribi , eğer haber okuyorsan Türkiye'nin muhtelif illerinde haftada 2 ya da 3 kere yaşanan birşey zaten. Gerçi genelde katliamın mağduru , eş sevgili baskısı dayağı zorlaması yüzünden kendini korumaya veya devlete korutmaya çalışan , aslında haklı da olan bayanlar.

Bu yüzden , katliam yapmadan önce insanın durup bir önce kendine bakması , raconu kurtarmak için katliam yapmasından daha önemli görünüyor. Sonra ne olacak ? 14-24 yıl içerde aferin iyi ettin mi diyecek diğer katliamcılar ? Bu mu yani sonuçta ulaşacağın şey ?

2|0
    0|0
  • sevgilimse aldattığını öğrendiğim gün sevgili oluşumuzun bittiği gün olur.

ama evliysem o gün onun nefes aldığı son gün an olur.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşamam hesap sormakla ona zarar vermekle boşanırım eğer evli değilsek terk ederim olur biter. Öbür dünyada verecek zaten hesabını.

0|0
    0|0
  • bişey yapmam ki aldatacak kadar karaktersiz olduguna gore karaktersiz insanlar için ben hiç bişey yapmam tukurmem bile ...

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim :) helal ossun derim syni benim gibisin derimmm

0|0
    0|0
  • çıplak fotolarını internete koyar ve şehrde ne kadar sokak bank varsa yapıştırırım

0|0
    0|0
  • aynı soruyu ben sormuştum :(

0|0
    0|0
  • birşey yapmam sadece giderim beni kaybetmek zaten onun için en büyük ceza olur ;)

0|0
    0|0
  • vuuuuu sen neymişsin beee öyleee :)

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok bırakır yoluma devam ederim onu unuturum sadece kendime kızarım güvendiğim için

0|0
    0|0
  • Uşak bahcivanı bahcivan uşagı sonra hepberaber ahahahaha işte bu

0|0
    0|0
  • terk ederim

0|0
    0|0
  • çıkar giderim ne hayatımı mahvedicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç öyle dediğin gibi olmuyor o işler efendim öyle mal gibi kalıyorsun salaklaşıyorsun düşünme yetini kaybediyorsun :)

1|1
    0|0
  • vicdan azabı çekmesi için yakın bir arkadaşımı ayarlarım sanki benim haberim yokmuş gibi işte kız hamileydi senin yüzünden bebeğini düşürdü.sana söylemek için sürprizler hazırlarken sen ona en büyük sürprizi yaptın falan dedirtirim.vicdan azabından gebersin it.sonrada boşarım ama önce abimlerle babama da dövdürtürüm.sanırım bekara koca boşamak kolay geliyormuş :D bunu şuan anladım

0|0
    0|0
  • aldatılırsam üzülür ayrılırım.eğer elimden geliyorsa başka bir şekilde acı çektirebilirim ama hayvanlaşmam yani.

0|0
    0|0
  • Suskunlukta bazen bir cevaptır. Arkama bakmadan çeker giderim

0|1
    0|0
    • susup,gözlerinin içinine imalı olarak bakmak ve arkana bakmadan uzaklaşmak oradan o an için ona çok ağır gelecek birşeydir bu.sonrada intikam almak istiyorsan kozlar sendedir. istediğn herşeyi yaparsın aklını kullanırsan.

• giderim bir şey söylemeden, yapmadan..

Allahından bulsun -.-

0|1
    0|0
  • o kızıın bacaklarını koparıp gırtlagına sokarım karektersizler seven insanı aldatıyorsa birde Allah onu bildiği gibi yapsın

0|0
    0|0
  • Sessizce gitmistim.

0|1
    0|0
  • Hiç birşey yapmam kırılırım üzülürüm..

Onuda cok uzerim ama yıllarımı verdigim adamı başka bir kadına Altin tepside sunmam.. ( duygusal bir durum soz konusu değilse tabi).

0|0
    0|0

• Sessizce çeker giderim -,-

0|0
    0|0
  • sessizce çekip gitmek en iyi kapak olurdu sanirim

0|0
    0|0
  • Suratına tükürürüm. Ama tükürüğüme yazık ziyan olur beş para etmez adamın suratında..

0|0
    0|0
  • Sittir çekerim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...