Sizce anne ve babaya kız evladın evlenip yuvadan ayrılması mı? yoksa erkek evladın evlenmesi mi zor gelir ?

Erkek ve kız evlat arasında ayrım olmaz elbette ama yinede sormak istiyorum çünkü yokluğu açısından mutlaka biri baskın çıkar diye düşünüyorum. kız evladın evlenip yuvadan ayrılması mı daha zor gelir anne ve babaya. yoksa erkeğin mi ?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen kız evladın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kız yuvadan ayrılmıyorki..koluna bitane oğlanı takıp getiriyor..erkekler giden taraf oluyor genelde..

1|0
    1|0
  • Kızın evlenmesi, erkeğin askere gitmesi. 2'side eşittir bence.

1|0
    0|0
  • asıl merak ettiğim şey şu :

kızı gerdekte elin adamı mır mır inletirken kızın babası ne düşünüyor acaba ?

0|1
    1|0
  • Benim babama sorsam gebersen umurumda olmaz der

1|0
    0|0
  • kızın evlenmesi genelde

1|0
    0|0
  • kızların evlenmsi daha sancılı oluyo :( allah korusun kız boşandıgında sin yarası oluyo ama erkek boşanında elinin kiri oluyo :( milletimizin zihniyeti bozuk

0|0
    2|0
  • baba için kız evladı anne için erkek evladı

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kız evladın evlenip yuvadan ayrılması

1|0
    0|0
  • kız evlat mirastır

1|0
    0|0
  • kız evladın tabıkıde.baba için daha zor.abim evlendi hiç umrunda olmadı babamın:)ama bende ödü kopuyo ve her defasında söylüyo:)

1|0
    0|0
  • kesinlikle kız yuvadan ayrılınca daha zor. nede olsa kızını elle veriyorsun. erkek evlenincr ayni duyguyu yaşamıyorlar anneler babalar

1|0
    0|0
  • Bilemem ama bildigim tek gerck erkekler evlenince anne babayi unutuyor yine kiz evlat anne babasini dusunuyor. Ne bilim sahsen benim erkek kardesim evlense anne babami cok dusunmez ama ben dusunurum her konuda yanlarinda olurum. ^ ^

1|0
    0|0
  • kız evladın evlenmesi zordur ben evlenince babam ağlar kesin :)

1|0
    0|0
  • kız evlat tabi ki..

ah anacım ben seni bırakıp gitmek istyrm zira evde kalıyorum kaldım hatta ^^

1|0
    0|0
Yükleniyor...