Kapat

Burda okuyurumda arkadaslar

ben yorumlanızı bekliyorum seven insanmı donmez sevmiyenmi doner nedir bukızların erkelerden cektiği elde edene kadar canım cıcım kıymetlim bebem askım sekerım sonra neoluyorsa ipler kopuyor oinsanlar birden canavara donuyor madem sevmieceksınız nie baskarının vebalını alıyorsunuz gözu yaslı bırakıyorsunuz burda birusu arkadasım bu konudan muzdarip seven birnevi uzuluyor hep bukzıların cektigi nedir allahaksına arkadaşlarımı okuyorum ve üzlüyorum yani neden böyle oluyor yorumlanızı bekliyorum erkelerden ozellikle

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar tarafından bakıyorsun ... Ya erkekler . Erkekler ortada bırakılmıyor mu zannediyorsun? Asker de , hastane de , gurbette ... Ne kadar çok var biliyor musun bırakılan. İşte o kızlardan darbe alan adamlar dönüyor diğer kızlara aynı şeyi yapıyor. Çünkü güvenmiyor. Siz de biz de ilk başta hemcinslerimizi kınayalım. Arkadaşlarımızın sevgililerini küçümsemeyelim , kulp takmayalım ... Falanca bak bunu aldı sevgiline sen ne aldın. Sevgilin ne iş yapıyor. Aa nasıl bakacak sana tarzı cümleler kurmadan önce bir daha düşünelim. Erkekler içinde bıraktığı her kızın kendi ailesinden de olabileceğini hatırlatalım. Ne örf kaldı ne adet , Ne gelenek ne de görenek. Ahlak seviye yerlerde . Ama düzeltmeye kendimizden ve etrafımızdan başlayalım. Yoksa bu pislik suçu birbirimize atarak bitmez.

0|0
    0|0
    • ama geblde yuzde doksan erkek uzuyor kızlar nadir uzuyor geneli erkek ama tamada kızların ne sucu var kardesım sevmiyecen madem nie umut verrisin okıza baskasının yaptıgını nie birbaskasından cıkarırsın dogrud eilmi haksızmıyım neyse ya etme bulam dunyası kim neyaptıysa bulur mutlaka cezasını

• Askerdekide yapıyo merak etme.. Ben bekledimde noldu? terketti.. hemde sebepsiz, 2 hafta sonrada başkasını buldu askerde olmasına rağmen.. Olan bana oldu..

• canım gecmiş olsun pislik allahından bulsun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• sizide elde etmesi zor be kardeşim..mecbur boş vaatler vermek zorunda kalıyoz işte :) elde ettimi hayat normale dönüyo..sizde ilgi arsızı hep aynı ilgiyi bekliyonuz işte :)

0|1
    0|0
    • ama yalan söylüuyerekmi sevmemdiği halde umut verrekmi bumudur sevgi sence bu sevgi değil bu yalan sadece menfaat ilşkisi

• ya şimdi bir kız görüyosun güzel çekici falan ama kız çok nazlı yani ilgi arsızı olmuş..şimdi ilgi manyağı olduğu için bu kızdan vaz geçermisin? hayır. napıyoruz bu kızı elde etmek için ufak vaatlerde bulunuyoruz. ama bunları siz yalan olarak algılıyosunuz bu tarz ufak vaatler yerini bulmayınca uyuz oluyonuz siz..menfaat işi değil işte..

• Her seni seviyorum diyene kanmıcan o zaman. Güzel söz edene de kanmıcan.

Standart bir erkeğin amacı:

1- çok götünde dolaşır, yalanır seni elde etmek için dehşet para harcar

2- elde eder, mutlu mesut bir ay geçer

3- elleşmeye çalışır

3A- Ellerse kısa süre daha devam eder

3B- Elleyemezse trip atar

4- ayrıldığını söylemez ama senle beraberken başkalarının peşinden koşar.

Denendi, onaylandı. Bu böyle gider. Kendimden biliyorum, çevremden biliyorum :D Kimse inkar etmesin, bu böyle.

0|1
    0|0
    • amk 2 dk da deşifre ettin bizi yüz karamızsın bibaksaniza...:)

• dogrudur haklısın erkek milletı gozu doymuyor

• kızlarda suç sonra ağlamayın nerede efendi erkek yerine serseri it kopuğun peşinde gezin sonrada nedir bu kızların erkeklerden çektiği deyin..

0|0
    0|0
    • kader diye birsey var sen bilmezmmisin

• kaderin ne olduğunu öğren gel bakalım hangimiz biliyoruz o çocugun karşına çıkması kaderdir fakat onu seçmek ya da ondan vazgeçmek senin seçimindir..kendi kaderinizi kendiniz çiziyorsunuz sonra kaderim böyleymiş peh..

• seçimleri yanlış yapıyorlar. seçtikleri insanlar serseri tipli oluyor. dürüst güvenilir sadık değil. balık baştan kokar.

0|0
    0|0
    • haklısn bende ona katılıyorum dogru valaha hep şte dogur adammı kaldı bu zamanda bırak allahaskına

• allah razı olsun send einş duaları kabul eder.allah amin

• tek taraflı konuşma istersen,nedir kızlardan çektiğimiz insan gibi bir kıza denk gelemedim nerde dengesizi var beni buluyor

0|0
    0|0
  • ben erkegım aynısını bende cektım tavır yapıp ınatlasmassanız bunlar olmaz hata erkek var erkeke at gıtsın bnde sevıyorum ayrıldı kız bn kızlar sole bole dıyomuyum ?

0|0
    0|0
    • neoldu arkadasım anlatsana nie ayrıldınız

• hayırlısı olsun hakında umarım dogru insana dusersın

• cumlemızın ıns

Kızlar Ne Diyor 2

• yeminnen gizli haklı

0|0
    0|0
    • evet bacım erkeler cok kalpsizler hepsi aynı malesef yapacak bisey yok

• ayrılmadım ama tecrübelerim var :(

• evet haklısın

• üstelik giderken hiçbir açıklama yapma gereği duymazlar.bir vedayı bile çok görürler.bir zavallı gibi peşinden koşmanı beklerler.hayatım boyunca iki kişiye güvendim ikisi de aynı şeyi yptı.

0|0
    0|0
    • uzuldum bosfer inş bundan sonra iyiolur hayatın iyibircıkar bende aynısını yasadım

Yükleniyor...