Karşınıza çıkan insanın ruh eşiniz olduğunu nasıl anlarsınız?

Karşınıza çıkan insanın ruh eşiniz olduğunu nasıl anlarsınız? Karşıma beni sevdiğini düşündüğüm biri çıktı. Geçmişteki hatalarımdan ve yanlışlarımdan dolayı çekincelerim var. Acaba o insanın evleneceğim insan olduğunu nasıl anlarım. Nasıl sorular sorarak ruh eşi olduğumuzu anlarım? İçten cevaplarınızı bekliyorum

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyide bunu anlamanın belirli bir yolu yoktur bence.Ya o kendini belli eder ne bilim.Frekansların uyuşması diyoruz ya zaten ilk tanıştığın andan itibaren onla basit bir konuları konuşsan bile ilginç şekilde mutlu hissedersin.Beraber bişiler yaparsınız ne bilim gece yemeğe çıkarsın falan yemekte bütün gece onu izlersin ve dersinki evet bu kız o kız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zamanla anlarsın bunu birrden anlamazsın

0|1
    0|0
  • anlayamıyorum o yuzden hep mutusuz oluyorum

0|1
    0|0
    • bende mutlu olmaktan korkuyorum bu yüzden. Daha ilişkinin adı konmadın. Ayrılık nedenleri aklıma geliyor. İkimizi de haksızlık yapmak istemiyorum. Adı konmadan belli olsun her şey diyorum. Bu yaştan sonra olmadı bir daha diyecek gücüm kalmadı. Bir tane ciddi olsun istiyorum

• ınsallah olur

• Ben ruh esi kavramina inanmiyorum. Olsa guzel olurdu.

0|1
    0|0
    • sen neye inanıyorsun merak ettim şimdi ? Evleneceğin insanı nasıl seçersin mesela ...

• Insanin icinin isinmasi lazim en onemli kosul o bir de yaninda mutlu huzurluysam konusacak paylasacak seylerimiz varsa degerimi biliyorsa , iside varsa guzel olur .

• Ben eşimin yorulmasından yana değilim. Ama çok isterse karışmam işine .. Saolun cevap için

• Bunu bilemem

0|1
    0|0
  • Hayatta anlayamam.

0|1
    0|0
  • anlayamadım hala ^^

0|1
    0|0
  • Anlayamam

0|1
    0|0
    • Kafamda deli sorular ? Ben de mutlu olmak istiyorum ama hep acaba . Hiç mi tavsiyeniz yok

Erkekler Ne Diyor 3

• Ruh esi diye birsey varmi bilemem ama zevklerinizin hobilerinizin takintilarinizin ayni olmasi lazim

0|1
    0|0
  • Daha öyle biri çıkmadı

0|1
    0|0
  • senı bırakmadıysa bılkı ruh ıkızın :):):)

0|1
    0|0
    • Şu an bana ilgisini o gösteriyor. Bundan memnunum. Sevdiği belli ama devam eder mi diye endişe ediyorum. Birde anlaşabilir miyiz diye çekincelerim var.

Yükleniyor...