Ayrılan kızın, anılara merakı nedir

Kızlara soruyorum... Kız evleneceği insandan 6 ay önce ayrılır. Ama ayrılmayı bile beceremez o kadar ay boyunca. Arar, aratır v.b. Sen sıkılırsın alırsın kızı karşına, istiyor musun diye sorarsın? Hayır yapamayız der, duygularımdan emin değilim der. O zaman bitsin bu iki delilik dersin. 6 ay boyunca ona yazdığın mektupları gösterirsin.. Onlarca sayfa.. Hepsini okumaya başlar, hepsini almak için senle kavga eder.. Benim bunlar der.. Ve zorla alır götürür.. Ortak 2 fotoğrafınız vardır, onları da alır. Bitti madem nedir amaç? Sadece merak mı?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ego tatmini başka şey değil.. sevildiğini tekrar hatırlama isteği yani. Aslında bunun kızı erkeği yok seven insan sevdiğinden ayrılamaz bence artık karışık düşünmeyelim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevmedğim birisinin mektupları benim umrumda olmazdı

0|0
    0|0
    • peki okudun hepsini. ondan sonra aradın konuştun saatlerce.. ertesi gün erkek seni arayınca neden terslersin beni arama diye :)

• :D manyağım herhalde bende anlamadım:D:D

• ben anı saklamam en yakın arkadaşım benim ruju sildiğim peçeteyi bile alıp saklar yakında çöp ev olmasından korkuyorum takıntılı insan türü başka açıklama olamaz

0|0
    0|0
  • seven insan unutmaz neolursa olsun takıntı değil arkadasım seni gercekten sevmiş eger sende seviyorsan git peşinden bir sans ver ona buzmaanda seveni bulmak kolay değil

0|0
    0|0
    • ben şans veriyorum gel düzeltelim diyorum ama istemiyor. eskisi gibi olamayız asla diyor.

• ozmaan sevmşyor manyak dengesız

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...