Arkadaşlar lütfen sokak hayvanlarını koruyalım.

Dışarda sokak hayvanlarına verilen yiyeceklerin içinde rastladığınız zaman çivi var mı yok mu diye kontrol edin lütfen. Bugün Ankara emekte köpeklerin yemesi için bırakılan poşetlerde çivili yiyecek vardı. Ayrıca onlar için kapının önüne bir kap su koyun. Artan yiyeceklerinizi çöpe atmak yerine sokak hayvanlarına götürün. Elimizden geldiğince dostlarımızı koruyalım lütfen, ilgiye çok muhtaçlar. Sevgiler.

Güncellemeler:
Var mı aramızda sokak hayvanları ile alakadar olan?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayvan beslemiyorum ama kendime bakar gibi sokak hayvanlarına bakıyorum. kendi mahallem için değil, her gördüğüm yerdeki sokak hayvanıyla ilgilenirim. kuzenimin köpeği var ama onu ben büyüttüm sayılır. yani evcil hayvan beslemiş de sayılabilirim heralde. küçükken de civciv ve kuşum vardı ama onlar pek sayılmaz.

1|0
    0|1
    • keşke tüm vatandaşlarımız böyle duyarlı olsa. ne biçim insanlar var yahu, bencillik hatsafhada. aşşağıda yazan arkadaşın yazısını dehşet içinde okudum. ne cahil bir milletiz böyle.

• o arkadaşa bela okumaktan başka yapacak bir şey bulamadım. bu kadar aciz olunamaz. bence sokak hayvanlarından önce onu kısırlaştırmak gerek.

Erkekler Ne Diyor 6

• sokak kedılerıne kopeklere artan yemeklerde verıyoruz zaten yıne sokak dişi kedıye bakmıstım ıs yerımde 2 kez doğurmustu da

1|0
    0|0
  • umarım insanlar senin gibi duyarlı davranırlar ,hayvanlar adına benden sana teşekkür

1|0
    0|1
  • tam bir hayvan dostuyum o kedicikleri koruyalım bence hayvanların en güzeli onlar :) :) :)

1|0
    0|1
  • Bu yazıya +1 plus + +1 sevap + +1 İnsanlık verin :D:D

1|0
    0|1
  • Dün iki tane kedi pıçakladım. "sen satanist misin?" diyerek mahalle sakinleri bana saldırıp, dövdüler.

0|0
    1|2
    • arkadaşım ciddi bir konudan bahsediyoruz burda. hayvanlara yapılan eziyetlerden haberiniz yok tabii, onlar canlı değil ne de olsa !

• Uff. Sana laf anlatacak değilim. Neyse...

• iyi etmişler daha hala acısı duruyordur unuttunsa ben döveyim birde

• Ben de havyanın bana da ilgi gösterin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel paylaşım da güncelleyip bir soru sorarsan iyi olur.

Sorun kalkmasın duyarlı gizli.

1|0
    0|1
  • hayvanlar gerçek anlamda değer verdiğim tek canlılar

1|0
    0|1
Yükleniyor...