Sanalda tanışıp evlenmek ne kadar doğru?

arkadaslar millet böle netten tanıştığını söyleyince bön bön bakıyorlar ?

yok yani karşıdaki robotmu botmu ? hayırdır insan değilmi ne biliyon gerçekte tanışscağın insandan kat ve kat daha iyi olmuycağını ?

yanlışmı düşünüyorum sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Sanal alemde de tıpkı gerçek alemdeki gibi hem üzerinde elbisesi olmayan insanlar hem de içinde insan olmayan elbiseler var. Zaten sanal alemin gerçekten tek farkı, manyetik bir çerçeveye sığdırılmış olması. Onun dışında her şey aynı; aktörler (insanlar) konuşuyor, anlaşıyor, tartışıyor, kavga ediyor... Elbette sanal alemden de evlilik olabilir. Mesela; benim komşumun kızı, internetten tanıştığı oğlanla evlendi. Ara sıra buraya gelip giderler ve bildiğimiz kadarıyla da çok mutlulular. Öyle bön bön bakanlara aldırmamak lazım, onlar bönlüklerinden bakıyorlar. Evlilik kader meselesi ve nasip kısmet işi. Nasibin kısmetin sanalı-gerçeği olmaz. İnsanın nasibi, hiç ummadığı bir anda, ummadığı bir yerde, ummadığı bir şekilde çıkıverir karşısına. Vesselam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• ya sanalda tanışmak başlangıç ama ssanlada devam etmicek tabi gerçek hayatta al çık yürü gez tanı sora evlen ne farkedecekki?

0|0
    0|0
  • anlamazlar kardeşim boşver ben bunu analtmaya çalıştığım 10 bayanın 10 undanda ( bak 9 u falan demiyorum ) saçma cevaplar işittim saldım nadasa öyle diyeni görüdnmü uzaklaş

0|0
    0|0
  • bildiğin görucu usulu evlenmeyle farksız bence

tabiki bir yerde senin görusunde destekliyorum

ama zor işler bunlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...