Herkes size karşıysa ne yaparsınız?

Herkes size karşı bütün sınıf diğer tanıdığın bazı kişiler kimseye durumunu anlatamıyorsun çok yalnızsın ne yaparsın?

Kesinlikle aptal cevap istemiyorum !

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim bu siteye ilk geldiğim günleri anımsattın bana.Öyle bir guruplaşma vardıki buralarda ve ya bir nevi mobbing diyebilirsin.Bir gerçek varki onların gurupları hep dağıldı ben halen ayaktayım :).Kargalar sürüyle kartallar tek uçar.Bu felsefeyi hiç bir zaman unutma.Zincir kırılmaya mahkumdur.Teksen kuvvetliysen onları gülumseyisinle döv.Şiddetle değil.Bol şanslar :).

0|2
    0|0
    • Bravo en anlamlısi ama durum biraz daha boyutlu mesajlasalim mı? Burda arkadas olup?

• Hayır.Üstüme yürüdüklerinde onlara gülümsedim :).Ben onları gülümseyişlerimle dövdüm.Küfürle vs değil.Gülümserek dik yürüyerek.Gülümsedim ve arkamı döndüm yürüdüm biraz yürüdükten sonra onlara yine gülümsedim.Ben gülümsedikçe onlar dahada delirdiler.Deneyin ve görün etkisini.Bol şanslar.

• Tmm 2 kartal bir olursa daha güçlü olur

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok böyle bir durumda kaldim...nemi yaptim ?-hic birsey sustum

0|0
    0|0
  • ne biliyorsam.

0|0
    0|0
  • hiç böyle bir şey yaşamadım ama sanırım okulumu değiştirirdim =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• öfkeme kapılıp hepsine karşı olurum iyi bir takik değil... yapma yıpranırsın

ciddiye almayıp kafa yapıları dogrultusunda cevaplar verip bu insanların haricinde ki kişilerle iletişime geçmeye calısmak en mantıklısı

0|0
    0|0
  • Mekan değiştir.

0|0
    0|0
  • susarım cevap vermem başka aklıma birşey gelmiyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...