Partizan 78 Fenerbahçe ülker 88

Fenerbahçemize rakip dayanmıyor partizan gibi bir deplasmandan 10 sayılık farkla ayrılmayı bildiler

izleyenler maçı nasıl yorumlarsınız ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Müthiş bir atmosferde harika bir maç seyirciler bağırmıyorlar resmen kusuyorlar abi :D

Oyuna gelince benim kaybedeceğimizi düşündüğüm bir maçtı yorgunluk artıyor takımda faul problemlerine girmelerinin sebebi de bu ama 3. periyot müthiş bir takım vardı sahada devre arasında ne iştiler bilmiyorum ama yaramış karşı takımda tam bir çirkefler imparatorluğuydu 2. faulleri sakat bırakmak için yaptılar koçu 2 teknik faulden atıldı iyice çığrından çıktı maç sonuçta güzel bir galibiyet oldu barçanın cskayı yenmesiylede liderliğimiz yüzde 80 garanti oldu nanterre maçı için bilet aldım haftaya perşembe salondayım .D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Partizan'ı Efes'te Galatasarayım da yener zaten.

Zorlu bir rakip değildi şaşırmamak lazım.

0|0
    0|0
    • banane mk senin takımından fenerbahçe hakkında yorum yapıcaksan yap

Erkekler Ne Diyor 5

• ülke puanımız cok iyi arttı bu sene.Efes de biraz iyi gidiyor.Fenerbahçe bu sene en kötü ihtimal final oynar

0|0
    0|0
  • ntv saolsun bir la ligamız bir de basketbolumuz vardı. Onu da elimizdwn aldılar

0|1
    0|0
    • nesine.com dan allah razı olsun hem iddaa oynuyorum hemde maçı izliyorum :D

• biraz kotu baslasakda ikinci yarida kalitemizle aldik obradovic hakkaten buyuk hoca zorlama 3 luk girince bile kiziyo adam :D

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim fakat ülkemiz için bir başarıdır tebrik ederim fenerbahçeyi.

0|0
    0|0
  • böyle bir soru gizli sorulurmu

0|0
    0|0
Yükleniyor...