Merak ettiğiniz her şeyin cevabını aldınız mı?

merak etiğiniz herşeyin cevabını aldınız mı?ben almaya çalıştığım herşeyin cevabını alamadım da?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• kafamda yüzlerce cevapsız soru var :) hiç çalışmadığım yerden çıkmış sorular :) hayat çok kazık sormuş soruları :) bana bana ayrı sorumu hazırladı anlamadımki :) sıfırı çekçez galiba :( :( :(

0|0
    0|0
    • işte bu beeee aynen

• her halde en ii ilacı zaan ne dersin?

• hocam tertemiz bir kağıt vermek isterdim size ama ne yazikki süre bitmeden çıkartmadığınız için kağıda resimler çizdim oyalanayım diye müsfette kağıt gibi kullandım :) :) :) demek lazım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaç gündür düşünüyorum... bizler birer hücreydik sadece. hücre bölündü bölündü doku organ vs sonunda organizma yani biz oluştuk. çok merak ediyorum bu organizma nasıl karakter kazanır? herkes birer hücreydi ve bir çeşit başkalaşım evresi geçirerek organizma oldu ama herkes aynı şeylere inanmıyor ayrı şeyleri doğru bulmuyor işte bu karakter nasıl kazanılıyor hele ki bir hücre nasıl ruh kazanıyor? dini olarak ruh olayına bakıyorum, felsefi olarak karakteristik kavrama bakıyorum bir de bilim. düşündüm ve, din ile bilimi bir araya getirirsek işin içinden çıkamayız. seçim şart. ben de bilimi seçenlerdenim. ama hala düşünüyorum hücreler nası ruh ve karakter kazanıyor, hücre aynı iken ruh ve karakter farklı oluyor... Hay Allah. sorularımın cevapları için Einstein ya da Aristo'nun yaşıyor olmasını dilerdim.

0|0
    0|0
    • masar osmanı tanır mısın bilmem neden öyle dir bilirmisin

• Ve Kalıtım olur Yane vücudun şeklini belirleyecek yapılar (Dominan,Baskın,Melez,Çekinik,) Bunlar Arasında kalıtım olur ve bebeğin vücüt yapısı oluşur, Ama bunlar bir hücrede Sonra hücre büyür Ve bölünmeye başlar Durmadan Bölünür Bölündükçe Bebekte Dokular,Sinirler,Organlar vb. oluşmaya başlar Bunların Oluşmasını sağlayan ise Hücre çekirdeğidir (Nasıl yapıldığı bilinmiyor) Ve hücre bölündükçe Bebek büyür Ve Sonunda Oluşur Umarım Doğru anlatmışımdır Aslında Daha çok ayrıntısı varda Çok uzun :)

• He bu arada Anne babanın karakteride DNA da saklıdır bu Karakter yavruya da aktarılabilir..

• Bende alamadim

0|0
    0|0
  • dr oetker çözüyor.

0|0
    0|0
  • Cevapsız cok sorum var... alamicamda o cevapları saldim cayira bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...