Oğlak erkeği neden beğendiği kıza olan duygularını saklar ?

geçen seneden beri beğendiğim biri onu beğendiğimi biliyordu yazın sürekli karşılaştık birinde yanımda abim vardı galiba sevgilim oldğunu sandı sonradan öğrendi abim olduğunu birinde de gayet şıktım topuklu ayakkabı falan gayet iyiydim okul açıldı bu çocuğun hareketleri değişti süzmeler falan hatta yakın arkadaşı bile bakıyor hatta yakın arkadaşı daha çok bakıyor o pek gözgöze gelmiyor gelsekte ben hemen uzun uzun bakamıyorum ona utanıyorum geçen sene hiç bizim tarafa gelmeyen çocuk bu sene bizim tarafa gelmeye başladı ayrıca bu çocuk oğlak burcu ve kızlarla pek haşırneşir değil zaten benim dikkatimi çeken tarafıda buydu ama onun amacını hala anlamadım

Güncellemeler:
aslında arkadaşlarıylayken umursamaz davranıyor ama yanlızken daha farkılı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• -Etkileniyor

-Hoşlanıyor

Bence.

Ha niye saklıyor diyeceksin ki. E kutuya koyup saklamıyor ki bu. Bence nasıl belli edeceğini de bilmiyor. Bundan ziyade belli etmeyi daha istemiyordur çünkü korkar. Özgüvenle alakalı.

-Aman söylersem kaçar mı

-Aman söylersem yanlış mı düşünür

vs vs.

Bunun biraz cesarete ihtiyacı var gibi. Ona utanarak da olsa bakışlarınla karşılık ver.

Ha senden etkilendiği garanti birşey değil, belki başka bişey için orada o ortamda, ama emin isen karşılık ver. O yeter.

cut.

0|0
    0|0
    • Çok garip davranyor bir zaman geliyor öyle umursamaz davranıyor ki bu umursamaz tavrı daha çok arkadaşlarıylayken oluyor bu sefer diyrum tamam ilgisii yok ama başak bir zaman gelyor gözleri beni arıyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslında bu sorun burçla alakalı olan bir sorun değil Türk erkeklerinin genel sorunu bu. Gerçekten duygularımızı ifade edemiyoruz. İfade etmekte zorlanıyoruz. Bizi bu hale düşüren de toplum içerisinde kadınların "hava"sı. Hep bir reddedilme korkusu ile karşı karşıyayız. Mesela kendimden örnek vereyim. Altı ay boyunca bakıştığım kıza cesaretimi toplayıp, hani arkadaşça bir diyalog kurmaya yanına gitti. Tanışmak istemiyorum dedi. Ben bundan sonra nasıl başka bir kıza karşı rahat ifade edebilirim ki duygularımı. Ve emin ol her normal erkek aynı durumu en az bir kez yaşamıştır. Bu yüzdendir harekete geçmeme nedenimiz. Garanticiyiz. Ama sen bir adım atarsan, hani senin de onu beğendiğini gösterecek bir davranışta bulunursan, kendine güveni gelir. Daha atılgan olur. Belki gelir yanına oturur...

0|1
    0|0
  • burçlara inanmam ama bende oğlak burcuyum kadın erek ayrımını sadece yatakta yaparım sosyal ortamda değil yani erkekten farklı bir davranış sergilemem.

0|0
    0|0
  • Canı öyle istemiştir bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • aa aynı ben reddedilme korkusu denen bişey var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :O benim sevdiğim oğlak burcudaa böyle
    aynısı hemde

0|0