Hiç canlı yayına bağlandınız mı :D

uyumadan şu kafamdaki soru işareti yok olsun didim :D

hiç bir programa vs bağlandınız mı ister telefonla olsun ister normal katılmak olsun :D bu ne programıydı naptınız anlatın işte yahu :(

bi sıra şu şans oyunlarının olduğu yarışmaları arayıp küfür etmek modaydı ne günlerdi ahaha adsfsdg

0|0
20|34

En İyi Erkek Görüşü

• Katılmadım ama çoooh eskiden radyo dinnerkene arayıp sohbet vede yarışmalara katıldığım oldu. Hatta askerdeykene gece nöbetteyim radyo dinliyorum :PP Dayanamadım sorulan soruya doğru cevap veren yok çıkardım yasak olan cep tilifonunu aradım söyledim :d Kazanmıştım ama hediyeyi gidip almadım nan neden almadım ki? Bak hatırladım şimdi uyuz oldum kendime :DD

1|0
    0|0
    • tam bir safmışın kınteper abi fjbgjfh

• Saat 21.00 dan sonra sanki gezebileceğin yer mi var? :D

Maamur şehri :P

• zaten gezmeyiz amen rbgh

Erkekler Ne Diyor 33

• Üzerinden uzun zaman geçti ama önceden Zeki Kayahan Coşkun'un radyo programına bağlanmıştık arkadaşlar ile geceleyin.

Saçamalama organizasyonlarından vardı. İstanbul Cevahir AVM'nin önünde piknik toplantısı düzenlediler. İp atlayıp top oynuyorduk gece 1 gibi Cevahir'in önünde :)

1|0
    0|0
  • çok eskiden hugo ve tolga abiye bağlanmıştım anneme yaptığım baskılar yüzünden :) :D 4 5 6 tuşlarına basarak oynamıştım kazanmıştım galiba benim için eğlenceli bir şeydi aklıma gelince gülerim :D ama televizyona bakarak oynanmıyordu ordan diyordu 4 bas 6 ya bas :D süperdi ya şimdi olsa gine bağlanırım :D

1|0
    0|0
    • nasıl görmeden nasıl oynuodun ya shjdbfh siz oynadnz biz izledk nan :D

• çıldırcam yaa :D ulan ben onu nasıl alayım 2 bin küsürlük telefon anasını satayım :D ben babama tetris al diye yalvarıyordum :D annemden balkondan 500 kuruş için yırtıyordum mahalleyi :D çocuksa tabletlerle geziyor iphone 5 kullanıyor anasını satayım arkadaş :D

• ekmeğe rüşvetnen giden bebelerdk nan biz sdbfjhdf

• he olmadı

1|0
    0|0
  • Radyo da 1 kez tv de bir kez katıldım telefonla. Bir kez Star Habere röportaj verdim. Ve dj lik yaptığım dönem de 1000'in üzerinde yaptığım program da binlerce cnlı bağlantı aldım.

korkma emmem

1|0
    0|0
  • Bağlandm konser bileti kazanıp gitmemiştim :D

1|0
    0|0
  • bizim burada röportaj yapılırkene arkadan el salladım olur mu ?

1|0
    0|0
  • bi aralar radyoya dadanmıştım amk millet bağlanamazken 2 kere üst üste bağlanmışlıklarım vardı ufaktım ama işte 90 lar 12/14 yaş arası :D telefonlarda otomatk çevirme yoktu elle çeviriyorduk :))

1|0
    0|0
    • napyodun bağlanıp mfdbgfh

• la radoy programına bağlanıp naparsın geyikten başka :D :D bir seferinde bağlandım konuştuk arkasından yine ben bağlandım yanlış çevirdim demiştim :P

• TürkRapFm diye bir radyo kanalı vardı bir zamanlar, onun canlı yayınına bağlanmıştım. Bayağı makara sohbetler olmuştu yayında :) Hatta birini de karikatür olarak çizmiştim: link

1|0
    0|0
  • canlı yayına cıkmadım ama roportaj da ana habere cıktım ya laa. anne baba sızı sevıyorum :)

1|1
    0|0
    • oda güzel la bütün haberleri izledn mi ben çıkıcam die kjhgjf

• 14 yasındaydım ben ana habere cıkacagımı bıle bılmıyordum arkadaslar ve akrabalardan orendım.. :) cok kucuktum olayın farkında bıle degıldım galıba

• 14 yasında ıdım olayın farkında bıle degıldım aslında arkadaslar ve akrabalardan ogrendım canlı yayına cıktıgımı :) cok kucuktum

• küçükkken 29 ekimde , bir radyo programına katılmış soruyu doğru cevaplamış bir de ödül kazanmıştım =)

1|0
    0|0
    • ne kaznmştn :D

• sarı kırmızı kartal =) böyle bir de aparatı vardı , gagasını oraya denk getiriyodun işte o kendi kendine dönüyodu falan :D soru da cumhuriyetin kuruluş tarihiydi ^^ her şeyi çok net hatılıyorum =)

• Hayır bağlanmadım. Şu moda olan küfürlerden bu da : link

1|0
    0|0
  • Matrax a bağlanıp matrax yapmıştık arkadaşlarla

2|0
    0|0
  • sadece radyo yayınlarına katıldım

1|0
    0|0
  • bir tv programına bir de radyo programına bağlanmıştım. tv'deki kısa sürmüştü programın sonlarıydı o yüzden radyoda devam ettik sohbete :)

1|0
    0|0
  • link bendim :(

1|0
    0|0
  • Zamaninda rahmetli barış mançonun adam olacak bu çocuk yarışmasına çıkmıştım halen kaseti durur bende.

1|0
    0|0
  • 5-6 sene once radyoda baglanti du sohbet ettik oyle.

1|0
    0|0
  • İlk okul yıllarımda iki kere yarışma programına katılmıştım trt 1 de . Onun dışında bişey olmadı :D

1|0
    0|0
  • seni öldürecem :D :D D: nerdesin len gel :D

1|0
    0|0
  • dersanenin en iyilerinden biri olarak bulundugumuz ilin oss sıralamasında iyi bir puan alıp o zmanki yerel tv programında programam katılmıştım salak salak işler bedava reklam verdik anasını satıyım

0|0
    0|0
  • Matrax'a bağlanmıştım.

Cevahirin önünde taksiciler saçımı kesmeye çalıştılar.

1|0
    0|0
  • karadeniz radyolarından birisine bağlandım berbart sesimle şarkı söyledim bide utanç vericiydi.

1|0
    0|0
  • böceklere radyo enerjisi yollayıp onları yönlendiriyorum ben

1|0
    0|0
  • bağlandım :D dede sen orada napıyon demiştim kestiler hattı :D

1|0
    0|0
  • ben kasenin canlı yayınına bağlanmayı seviyorum memikim :D

5*****

1|0
    0|0
  • pal fm hemen hemen hafta içi hergun ararım :)

1|0
    0|0
  • yok hacım bağlanmadım :)

1|0
    0|0
  • vay be normal soru sormuşsun bende puanladım seni...

1|0
    0|0
  • Mezarlara bağlanıyorum psikopatım ben. Ölü yayonları falan

1|0
    0|0
  • radyoya bağlanmıştım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 20

• Pol e mesajla bildir bu soruyu tam onluk olmuş adfsg

Ben bir defa şiir yollamıştım galiba. Gönül dostuyum yeeahh adsfgh

1|0
    0|0
  • Bi' ara doktorum programına feykimle bağlanmıştım sdfghjkl

Sabahın köründe adam gibi program koysunlar adamı deli ediyolar.

2|1
    0|0
  • Hayır, bağlanmadım.

1|0
    0|0
  • bi kere esra erolu aramaya kalktim makara olsun diye ondada telde konusurken guldum guldum sictim biraktim . tabi bunlar anladi telefonu yuzume kapadi nimissizlar adghsbsk

1|1
    0|0
    • gülersen tabey anlarlar huf ben olsam çohoş kandırırdım salak kız beceriksiz dfghd

bi kerem ağlama numarasyla bütün sülaleyi elden geçirmiştm kayboldum baya ıssız bir yerdyim yardm edin die nasıl panik olmşlardı te allam .DD

• çıktan uyandım fıcıbıkta istediğin resmi pırıfil fotosu yaptım ayrıcı dün gece resmini öptümde yattım sdfghjklşi

• sesli guldum kanka ya :D bende uyumadan once seni dusundum bizi dusundum -_- adsdghjsj skypeye gel nan

• Telefonla katıldım :D oyun içindi. telefon tuşlarıyla kayak yaptım adını unuttum programın :D

1|1
    0|0
  • kendimi ifşa etmek istiyorum artık link 0:23 'e kadar olan bendim :/

1|0
    0|0
  • daha minicik iken hugo tolga abiyi aramıştım..

1|1
    0|0
  • Yok , hayır .

Geçenlerde kanalları dolaşırken , esra erol 'da köylü bir karı gördüm .

Kendini bir b*k sanan , açıp yağdırasım geldi fello'ya .

Köyden indim şehire misali , hanımefendi yakışıklı , zengin koca arıyor .

Ha s*ttir .

Tipin kadar konuş demek istedim , vazgeçtim .

1|0
    0|0
    • birine aday kibi bağlanıp yapabilrdn neden yapmdn neden dfhbhf

• benm içime bilenem oturdu dfbh keşke yapsaydn be pupi hayallarm yıkıldı :D bvhjb

• Bir dahaki sefer nan artık gjkhvfhjkl .

• Tv değilde radyoya bağlanmıştım :D

1|0
    0|0
  • hugoya bağlanmayı çok istiyodum ama hep içimde ukde kaldı :(

1|0
    0|0
  • tv ye değil ama radyoyu aramışlıgım çoktur hâlâda ararım. aradığım radyocuya aşırı bir hayranlığım oldugu için heycandan mala bağlıyorum ama bebişim öyle tatlı ki.. oyy sesine kurban :D

1|0
    0|0
  • 1993 yılı özel radyolar yeni yeni kuruluyor fii tarihinde :) Bende bir radyoyu aramış bilgi yarışmasında yarışmış ve birinciliği kıl payı kaçırarak ikinci olmuştum.Bana kitap göndereceklerini söylediler halaa bekliyorum gelicek diye :D

1|0
    0|0
  • katıldım :D bir kere dini bir programa soru sormak için bağlandım telefonla :d birde lisedeyken okul birkaç tane tv programına seyirci olarak götürdü bizi memhetali erbilin falan :D

0|0
    0|0
  • Birde ben değilde, teyzem bağlanmıştı :D

1|0
    0|0
  • Hayır melaaakem :D

1|0
    0|0
  • hugo ve tolga abiye bağlanmıştım yanılmıyorsam :)

1|1
    0|0
    • gercekten emınmısın baglandıgına belkı baska bı arkadasın baglandı sen ole hatırlıyo da olabılırsın :)

• Canlı yayında sorum okundu sadece :)

1|0
    0|0
  • Yok bağlanmadım ama isterdim :d

1|0
    0|0
  • dün beyaz show bağlanmayı çok istedm ama olmadı (:

0|0
    0|0
  • vuuu memeci abla seennn , yine mi geri döndünn yaa :D

1|0
    0|0
    • ben buralrdym zaten asıl sen mi geri döndün gizli sini hdfd bida gizlilere kaptcm seni bulcm :D

• yok yok emin ol kızım :)) artık gizliden çıksam işin hevesi kaçar , ben bu şekilde hesabımı kapatana kadar , sorularını gördükçe takılırım memeci abla , aklına art niyet gelmesin kesinlikle :D :D

• ahaha çatlak sini hfbvhd

Yükleniyor...