Haarp sisteminin Abd ve İsrailde olması sizi korkutmuyor mu?

Ünlü deha nikola teslanın bir geçmiş gelecek buluşu olan harp sistemi ile yapay deprem iklim kontrol gibi hatta ve hatta insan beyni konrol edebilme gücü olan bu sistem neyazıkki yanlış ellerde.Yok canım okadar da degil demeyin hugo chavez'in deprem yarattığı için abd'ye dava açtığını ve ispanya'nında yağmur bulutlarını çaldığı gerekçesiyle abd'ye dava açtığını görürsünüz.Haarp belgelere dayalı çok radikal bir konudur! Ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Bakın komik ama Amerika bulut çalmış

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• iklim şartları nasıl değişti sanıyorsun?bunun bir de nükleer saldırı esnasında füzeleri yönlendirme gücü varmış,kalkan gibi.çoğuna saçma gelir zira iyice okuyup araştırdın mı anlıyorsun.Ha,bir de ben nasıl çaktım?;Ben Hollanda doğumluyum,küçükken çizgi film vardı gijoe diye:)..onda aylardır yağmur yağmayan,kuraklık tehlikesi olan bir ada vardı.Bir cihaz getirmişler.Hay Allaaaah,adı da H.A.A.R.P,tesadüfe bak:)yağıyor felan fişman,onu hatırladım.Tabii önce okuyuculara SÜBLİMİNAL MESAJ nedir onu anlatmak lazım detaylı bir şekilde...Yoksa anlayan pek olmaz.Ama evet,çoğu dizi/film/çizgi film/reklamda bu mesajlar var.Hatta sırf renklerle bile olabiliyor bunlar:)))5 yıldız...

1|1
    0|0
    • California depremi,17 ağostos ve Fukişima'yı da unutmayalım..Puket Adası da öyle...

• hahahahaha:)bir 5 yıldız daha verirdim şimdi:)))birşey peşinde değilim sadece merak ediyorum neden?çok alıngan oluyorlar yaaa,öfff amaaan:D

Erkekler Ne Diyor 8

• beni o değil milletimin çağdaşlık adına tüm benliklerinden ve kültürlerinden vaz geçmeleri korkutuyor ve Türk milleti yavaş yavaş çağdaşlık adına özünü kabul etmeme durumuna kadar geldi sonumuz hayrolsun...

1|2
    0|1
  • İyonosfere radyo dalgaları gönderip iklimsel değişiklilere de neden olduğu söyleniyor.

Birçok uçak kazasının nedenleri arasında gösterildiği gibi.

Michaelsikkofield bloğunda bununla ilgili güzel noktalara değinmiş ve belgeleriyle sunmuştu.

51. bölge hakkında da birçok komplo teorisi var nedenli doğrudur bilemeyiz.

0|1
    0|0
    • Belgeli davalar var bu konuda.sikkofielde bazen bakıyrum bende

• uçakları neden düşürsünler o kadar da abartmayalım . Ha ama diyorsan ki siyasi uçakları düşürüyorlar sadece onda haklısındır .

• nüfus azaltma olabilir mi?uçak kazalarını diyorum...

• 600 yıl pozitif bilimi bir kenara atan selçuklunun hazırıyla geçinen padişahlarımıza soralım bunu. biz onlardan çok ilerideydik, 700 yılda ancak geçebildiler. şimdi de elimiz kolumuz bağlı.

0|2
    0|0
    • Okadar da degil

• osmanlı da çok zeki insanlar vardı eksik ve yanlıs bilgi verme .

• sizin tarihinizden haberiniz yok. selçuklu bütün ortadoğuyu nasıl aldı sanıyorsunuz ? bütün temel bilimlerde ilkler selçuklu topraklarında bulundu, bunun da sebebi birçok şehire bilim merkezi kurmaları. osmanlıda zenginin biri yetiştirirse 3-5 kişi yetiştirir, onun dışında devletin hiçbirşey yaptığı yok. hatta 17-18 yy arası din dışı her türlü eğitim yasaklanmış osmanlıda. avrupa 17-18 yy a kadar selçuklunun seviyesine ancak gelebildi ama sonunda geçti bizim kitapları okuta okuta.

• Haarp i psikolojik olarak var ettiklerine inanıyorum.

Ve bunuda başarıyorlar...

0|1
    0|0
    • Oda var tabi ama haarp sistemide var

• Haarp yarım kalmş bir buluştur.

• çıkaxak o savaş zaten hem de yakında Rcoxx,ve burada başlayacak!Tarih bunu gösteriyor okumaya gerek yok bile...

• ahahaa hidrojen bombası napalm bombası varken onlar korkacağım son şeyler.

0|0
    0|1
  • soru müthiş haarp'a inanıyorum 99 depremini haarp yaptı .

0|1
    0|0
    • Fay hattı da çok saibeli

• haarpın en büyük diğer silahı da radyo dalgalarıdır . Bilinçaltımıza o an dinlediğimizde Bim'den alışveriş yapmamızı isterlerse yapma olasılığımız % 75'lerde ...

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Allah'tan başka kimseden korkmuyoruz

devletimiz bize görev verdiğinde şanlı bayrağımızı

kanımızın son damlasına kadar savunacağız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İsrail ve Yahudilerin tüm kötülüklerin anası modunda şuan dünya'da.

Bu adamların eline geçen her türlü silah, insanlığa bir tehlike. Filistinli kardeşlerimize sabırlar diliyorum buradan.

1|3
    0|0
  • uçaklarla yağmur engelleniyor , suni depremler yaratılıyor .. olmaz yok artık , güç kimdeyse ...

0|1
    0|0
  • Gerçek olsa da olmasa da bunun en büyük etkisi psikolojik korku yaratması. İlluminati falan hepsi aynı b.k

0|2
    0|0
    • Evet dogrudur bunun üzerinden prim yapmakta vardır .dünyada her neyse bir elit tarikatın ve gücün onda oldugunu anlamak zor degil.

Yükleniyor...