Bu kez bir başkasının fikrine ihtiyacım var

hepimiz aşklarımızın içinde küsmeler kızmalar yaşıyoruz ben butür durumları kendim aşmaya çalışıyorum ama bu sefer bir fikre ihtiyacım var bir birimizi sevdiğimiz halde mesafeden midir bilinmez tartışmaların sonu gelmiyor siz olssanız bu büyük aşkın oyuncuları bizler değilmişiz denilen durumda ne yapardınız ?

Güncellemeler:
yapamadık malesef başaramadık mesafeleri kendimizi yenmeyi yardımlarınız için tekrar teşekkürler

1|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesafe olan bir beraberlikde kavga olur , eski sevgilimle 80 km uzaklik vardi araba yokdu oda calisiyordu bende , 5 ayimiz normal kavgasiz gecti aama sonra hep kavga oldu cünki mesafe bir ilisgide o kisişu anneyapdini bilemesin tabiki güvenirsin ama yinede insan korkuyor, o mesafede kiz daha cok ilgi bekliyor ve o olmasada hani erkeklerde zor ifade ettiyi icin aliniyor yani kavga sonu bulmaz her bir kücücük sey abartiliyor bir cözüm bulduk bir eve cikdik beraber ve kavgalar sonunu bulmustu CÜNKI o kisi yakinlarinda artik uzaklarda deyil ve kendi sonucumuzu bulduk mesafe yüzünden herseyi abartiyorduk ve sorun yaratiyorduk. Ama birbirinizi sevdikden sonra kavgalar bir sorun deyildur...

0|0
    0|0
    • gel gelelim bizim mesafelr giderek artacak 3 yıl boyunca o üni öğrencisi ben yeni mezun işsiz kpss mağduru iş bulup onun mezuniyetini beklemeliyim ve bu en kısa 3 sene demek oluyor sence nasıl bir çözüm bulabiliriz

• yardimci olamadim ama mesafer bir birlikte sonra sorunlar cikiyor.

• çok acı bir şekilde hiç inanmadığımmesafeler gerçeğiyle yüzleştim maalesef

Kızlar Ne Diyor 3

• birbirnizi dinleyin haklıyım demek yerine ya da haklı olduğunuzu kanıtlamak yerine

0|0
    0|0
  • Mesefeler bir sure sonra sorun yaratiyor

0|0
    0|0
    • gerçekten büyük sıkıntı yaratıyor

• O fazlaymis ama altan alabildigin kadar alttan al.

• olabildiğincedeneyeceğim

• online people kralı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...