Aşk mı daha değerli yoksa arkadaslık mı .?

Arkadasınız onun sıze hıc uygun bırı olmadıgını mutsuz olacagınızı dusunuyor ve bırlıktelıgınızı onaylamıyor ya o ya da ben dıyor sıze .Cok yakın arkadasınız ve sevdıgınız arasında kalsanız secımınız kım olurdu .?

• Tabıkı arkadasım olurdu
    67% (2)100% (1)75% (3)Oy Ver
  • Sevdıgımden vazgecmem
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Cok kararsızım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• gerçek arkadaşsa bana böyle bir seçim sunmazdı...çünkü arkadaş demek yargılamadan kınamadan yanında olup destek vermektir...

1|0
    1|0
    • Bana boyle yaptılar bencede dedıgınız gıbı onlar gercek dost degıldıler.

• Bende boyle dusunuyorum zatende kendı tercıhlerıydı kı onlar benı bırakmayı bastan secmıslerdı :)

• onlar sadece arkadaşmış dost değil...

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşım bu noktada bir seçenek sunuyorsa demek ki bu durumdan fazlasıyla rahatsız oluyor.

Ama neden bu rahatsızlığı önce bunu sorgulardım ben. Sonra karşımdaki sevdiğim insanı değerlendirirdim, puzzle misali birleştirirdim hepsini. Mutlaka bir sonuç çıkar duygularla bakmazsam olaya.

cut.

0|0
    0|0
  • Bence güvenmek sevmekten çok daha güzel :)

1|0
    0|0
  • aşk daha değerlidir aşkı yaşayacak birini bulmak denizde inci bulmak gibi... ama arkadaşı her yerde bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşların bazı kaprislerini bilmesem %100 sevgili derdim ama yinede sevgili icabında anlatılamıyacak bir dıuygu sevgi yaşanması gerek

0|0
    0|0
  • ah tabikide aşk

0|0
    0|0
  • arkadaşın yeri ayrı sevgilinin yeri ayrı bence

0|0
    0|0
  • para daha değerli

0|0
    0|0
  • tabiki sevdiğim olurdu.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç aşık olmadım ama sevgili hem arkadaş hem sırdaş olur.Bigün gelirde sevgilinden ayrılırsın geriye dostun kalır sözünü saçma buluyorum.Sanki dostla hiç küsülümüyor.Birgün dosta gidebilir ve dost sevgili olmaz.Ben aşıksam sevgilimi seçerim

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir bunu söyleyen kişinin iyi bir nedeni olmalı mutsuz olucağımı düşünmesi yetmez kanıt olmalı elinde

0|0
    0|0
  • Suan cok sorunlarim var ve sevgilime icimi dokmek istiyodum fakat cevap vermiyor ama ni arkadaşımla konuşsam beni dinler sorunlarıma cevap arar neden sevgiler bize yakın olmaz ki kötü günümde neden yanımda olmaz off ya ağlarken yazı yazmak ne zormus insanın dahada aglayasi geliyor :(((

0|0
    0|0
    • Hıc bır ınsan ıcın aglama tek aglayacagın kısı sen olasın sadece kendın ıcın aglamalısın bu hayatda .Acıkcası ben hayatda bunu ogrendım arkadaslarında yerı geldıgınde kolayca sılıp attıklarını

• Tamam ıste oldu :)

Yükleniyor...