Bana hediye aldı ve başkasına verdi! siz olsanız ne yapardınız?

sevgililer gününde görüşemedik.. uzaklık sorunu var. ve o gün bana günümüz kutlu olsun bile demedi. bende bu yüzden kavga ettim onunla ve teli yüzüne kapattım. sonra aradı. kargo gelmedimi sana dedi. hayır dedim. adresi eksik verdim sanırım sana bişeler yazmıstım oysaki göndermiştim filan dedi. neyse bna bu bileklik almıs megerse. bende sinirle istemiyorum hediyeni dedim bi sevgiller günün kutlu olsun demediği icin. neyse konu kapandı we sonrasında biz baska sebepten ayrı durduk 3 gün. tekrar aradı konustuk. neymiş ben istemiyorum dedim die arkadasıda görmüş istemiş ondan. oda dün gece bilekliği arkadasına werdi.. ben cok kırıldım. bana alınmıs sonucta . çöpe atsaydı keşke. simdi baska bi kızın kolunda o :S simdi konusuyoruz yıne ama icime sinmiyo. gecenin 4üne kadar agladım :(

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• iyi yapmışsın , salla gitsin , seni gercekten seven o gune önem veren insan eger hedıye alacaksa 4 gun once hedıyesını kargoya verir , sevgililer gününde zaten almış olursun .belli ki bir halt etmemiş .Eger göndermiş olsaydı zaten sana o gun sorardı hediyemi aldınmı diye.İki şık var , ya sonradan aldı , tartıstıgınız ıcın gercekten baskasına verdi , ya da hiçbirşey almadı , altta kalmamak ıcın arkadasıma verdim diyor.Ikısınde de önemi yok , sevgililer gününde birhalt olmadıysa boşver .

En önemli hatası sana o gün 'günümüz kutlu olsun ' dememesi .Hediye zaten önemli birşey değil.

Hatırlaması gerekırdı ,Telefonda dahı olsa guzel bır ıkı söz söylemesi gerekirdi . Erkekler böyle özel gunlere daha flört aşamasında bile önem vermıyorsa evlendıkten sonra çok pişman olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ee işte öfke kontorlü.

özenmiş sana almış.

sen de istemiyorum dediğinde. manasız gelmiş.

senin olmadıktan sonra al demiş vermiş..

demkki neymiş..

akıllı oluyormuşuz.

surata telefon kapamıyrmuşuz

az nane yiyormuşuz.

sonradan ağlamamak için

0|0
    0|0
  • Herşeyin abartısı fazladır, kısaca herşeyi dozunda bırakacaksın. Sen onun yüzüne telefonu kapatınca o ağlamasa bile kırılmıyor mu? Bence bir problem yok devam et eskisi gibi unutursun zaten ayrıca gel gelelim sevgililer günü bence saçma bir gün. Sen sevgilinden sadece o gün birşeyler bekliyorsan zaten doğru adımlarla ilerlemiyorsunuz. Bilgin olsun.

0|0
    0|0
    • oda öyle dio sacma bi günmüş...

• Çok haklı, demekki seni sadece bir gün sevip üstüne düşüp hediyeler almıyor. Uzak olmasan eminim senin mutluluğun için çok ucuz hediyelerde olsa sana birşeyler alıp mutlu eder. Üstüne gitme :)

• offf kii off tam bır türk dizisi

0|0
    0|0
  • Saçma sapan nedenden kavga başlatmısşsın üstelik sana süpriz yapacakmış. Belliki süpriz bozulmaması için hatırlamamış gibi yapmış. Sen hem süprizin içine etmişsin hem çocuk seni yine arayıp hediyen geldimi demiş sende istemiyorum demişsin. Yani ne bu sinir bu öfke? bi gevurun icat ettiği saçma sapan anlamsız bir gün yüzünden sevdiğin kişiye bunu yapmaya değermi? bırak ya...sevgili oyunu oynuyorsunuz sadece

0|0
    0|0
  • Ergen styla.com ayrılık sebebiniz de ilginçmiş yani kutlamasın ne olacak bunu mu takıyorsun yahu

3|0
    0|0
  • Erkekler böyle konularda bende dahil olmak üzere unutkan yada çekingen olabiliyoruz idareli olunmalı sizi düşünüp hediye almış keşke geri çevirmeseydiniz.

0|0
    0|0
  • Hakaret gıbı resmen.Ne demek baskasına vermis.Ben olsam acısını cıkarırdım yaptıgı terbıyesızlıgın

0|0
    0|0
    • Ama nasil bi ton kavga ettim baska ne yapiim sence ?

• Anasindan emdigi sutu burnundam getirdim zatem bundan sonrada bana sakin hediye almaua kalkma dedim. Adii dedim utanmaz dedim :) ama icim sogadi. Ozur diledi yalvardu yeter artik kabha etmeyelim nolur dio

• Bosver kendı akıl edıp alması gerekır senın ıstemen degıl

• the end..

0|0
    0|0
  • kime niyet kime kısmet

0|0
    0|0
  • hak etmişsin. saçma sapan trip atmazsın işte bi' daha, ders olsun bu sana.

0|0
    0|0
    • erkeklerin hepsimi aynı kafada olur :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Nasıl başkasına verdi?

0|0
    0|0
    • ya işte istemiyorum dedim ben sinirle. bide ayrı kaldık ya o arada gözünün önünde durması onu üzmüş bide arkadasıda durumu biliomus. arkadasıda sewgilisinin gönlünü alması gerektiğinden madem kaldı elinde wer bari bana demiş . yada aynısından banada ayarla cok deişik bişe demiş. oda ayarlayamamıs aynından cocukta kapıya gelmiş sewgilisinle bulusmaya giderken buda al demiş wermiş işte . anlattıgı bu :(

• dünyayı yıkarım başınaaaa

0|0
    0|0
    • Benimde etmedigim jkalmadi ama icim sogumuyo bu turlu. Yeterartik biz dusmanmiyiz filan demeye basladi

• sevgililer günü kutlamadı diye saçma sapan trip atarsan böyle olur ama.

0|0
    0|0
  • İnandırıcı gelmedi bana.

0|0
    0|0
  • seni sınıyor inanma kavga sebebinde slakçaymış önemseme şu saçma 14 şubatı

0|0
    0|0
  • unut gitsin

0|0
    0|0
  • Vermeseymiş keşke.

0|0
    0|0
  • ağlama kusura bakmada sen sınırının ızınden gıdersen yakında sevgılınde baskasının kolunda olur

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmış. O sana özeldi, sen istemesen bile bir başkasının olmamalıydı.

0|0
    0|0
    • bende böle düşünüyorum :(

• hak etmişsin, üzgünüm.

0|0
    0|0
  • yalan söylemiş sana hediye alsaydı başkasına vermezdi

0|0
    0|0
    • ama biz konusurken annesi dedi oğlum mesut kapıda die :S oda actı kapıyı al dedi. oda saol usta dedi gitti :S

• Ya erkekler yalan konusunda çok usta emin ol. Kendini kandırma.Ayrıl demiyorum ama sana yalan söylemesine izin verme.

• ( ama söle bi durum war bu zaten mıhlama işi yapıo yani el işçiliğinle takı yapıo pırlanta elmas vs. öncesindede altın işinle ugrasıyodu. yani o bilekliklere para wermeden alır weya yapar . 500 liralık bişei mesela 50 liraya yapar. hıc parası olmasa borca alır hatta parasız alır. almadıgını düşünmüorum ama baskasına werdi işte :(

Yükleniyor...