Öyle bir kaban/mont arıyorum ki bulamıyorum?

Geçen sene beş kızdan üçünde vardı bunlardan... Böyle Jedi/Monk/Rahip kapşonlu dize kadar kaban/mont istiyorum... Ama gelin görün ki bulamıyorum... Bildiğiniz bir yer var ise öğrenmek isterim...

Not: AVM'ye gitmem lütfen oralardan mağaza tavsiye etmeyiniz...

Güncellemeler:
Mango'da çok güzel bir kaban buldum... Online mı alayım gidip mi alayım diye düşünürken online satışta artık gözükmediği gördüm... Bu durumda mağazalarında bulabilirim, sanırım?
Taksim Mango'ya gittim bahsettiğim kabanı aldım...

Bu arada lezzetli bir indirim vardı ve bir o kadar da kadın tabii... Gidilir yani...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Zara'da bulabilirsin, ben şimdi ararım onlar senin ayağına bir zahmet getirirler :)

1|0
    0|0
  • mango bu sezon da var fiyatı 189 tl güzeldir. bak

1|0
    0|0
    • 189 TL mi? Tuz mu dökülmüş o etikete?

• 20 TL çok kaliteli bir pantolon aldım bir ay kadar önce ve 59'dan inmişti... Şimdi 189'dan 89'a inerse o kaban ben aldıktan sonra üzülürüm...

• haha :) anlıyorum şimdi. Haklısınız tabi:) ama bunlar hep kapitalist sistemin oyunları :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Panço gibi ama kaban ağırlıklı. Tam olarak zevkinizi anladım sayılır.

Network'e bir göz atın diyeceğim ama fiyatları biraz değil, epey tuzlu. Outlet'e de bir göz atın, geçen senenin sezonlarından epey güzel kabanlar yarı fiyatına inmiş neredeyse. AVM harici satış yerleri var mı pek bilmiyorum, online satışa bakarsınız.

Bunun dışında Park Bravo'da da aradığınız kabana benzer ürün bulmanız mümkün.

1|0
    0|0
  • çarşıya git

1|0
    0|0
  • Mango'ya baksana , bulabilirsin .

Uçuk bir fiyat ama .

1|0
    0|0
    • Ah Mango ah... Neden maaşı kumara verir gibi oraya gömeyim ki?

• Çok değil be canım .

Alışverişi seven biri olarak , tek mango'da gördüm şahsen .

Pazarlık yapabilirsin , sen bilirsin yinede .

• Kadıköy'deki outlet'inden bir şans bulurum belki...

• online alışveriş sitelerindeki kampanyalarda

1|0
    0|0
    • Şöyle bir baktım bulamadım güzel bir şey... Ki geçen sene koyu leylak rengi Park Bravo kabanı kadının teki almasaydı giyiyordum şu an... Markafoni'yi affetmem bu konuda...

• bak ben sana bir site öneriyim montlara bak ben çok beğendim

link

• Dx gibi bir site bu galiba?

Bakacağım, teşekkür ederim...

Yükleniyor...