Seviyor mu Sevmiyor mu amacı ne cevap lütfen??

Ondan hoşlandığımı söylemiştim hislerimizin karşılıklı olmadığını söylemişti.Ertesi haftalarda benim onu sevdiğimi ve söylediğimi gitmiş arkadaşlarına anlatmış.Ondan sonra bizim dersimiz bedenken onların boş dersken geldi bizim oturduğumuz bankın yanına oturdu madem sevmiyor niye böyle bir şey yaptı oturmasın.Onun haricinde en önemli olaysa geçen gün arkadaşları yanımıza gelip oturdu sonradan buda geldi bizim yanımızdalardı.Arkadaşları bu gelince bağırmaya başladılar baya oo umut oo sevgilinde yok bu aralar sevgili mi arıyorsun umutt diye bağırdılar ki ben gözlüklüyümdür biri gözlüklü olsun falan diyede saçmaladı iyice ben olduğumu çıkarsınlar ortaya diye çocuk hiç susturmadı gördüğüm kadarıyla bunların yaptıkları ne rezil etmek mi yoksa sevgili mi yapmaya çalışıyolar?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• seninle oynuyorlar bunu nasıl anlamayıp hala öyle mi böyle mi diyorsun?eski türk filmlerinde bile klişedir bu.defet gitsin bir daha gelirse kov.yap şeklini aklı gitsin itin

1|0
    0|0
    • E benimle oynuyolarsa gider çocuğa saydırırım yapmayacağım iş değil

• ayağıma gelsin istemiyorum ya sevmesin beni başından hata ettim hiç hoşlanmıyorum çocuktan beni kendini seviyor sanmasın tek istediğim bu

• Dedigim gibi yap sen şekerim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım benim ya, çocuk belli ki senden hoşlanmıyor. Erkekler böyledir, arkadaşları durumu bildiği için alay etmeye çalışıyorlar. Eğer senden hoşlansaydı ya da sana değer verseydi (duygularını önemseseydi) senin ona karşı hislerini arkadaşlarına anlatmazdı. Anlattığı durumda da arkadaşlarının onun yanında seninle alay etmesine izin vermezdi. Boşver moralini bozma sakın, güçlü olmaya çalış. Seninle dalga geçmelerini önemseme ve okuldaki tek yakışıklı erkeğin o olmadığını ona göster! Sonuçta dünya onun etrafında dönmüyor :)

0|0
    0|0
    • Yani napayım takmayayım mı yoksa bunun üstüne mi gideyim sevsin istemiyorum zaten benim onu sevdiğim düşüncesini bırakmalarını istiyorum madem olmayacak bu iş gidip diyeyim yani sevmedin oldu bitti arkadaşlarına söylemenin anlamı ne diye

• Öyle bir şey yapma umursamaz davran. Olayın fazla üzerine gitme sen başkalarıyla konuşunca unutulur zaten :)

Yükleniyor...