1 senede bu kadar zıplayan bir kişinin boyu kaç olmuştur sizce. Doğru cevabı verene en iyi cevap.

Gizli Üye
Babası= 1.75

Annesi= 1.63

Abisi= 1.78

17 yaşına yeni giren 1.70 boyunda bir erkek düşünün. 1 yılda 182.500 kere zıpladığını 1 yılda 730 bardak süt içtiğini ve 1 yılda toplam 1825 dakika asılı kaldığını düşünün. Bu kişi 18 yaşına yeni girdiğinde boyu sizce kaç olmuştur aile genetiğinide hessaba alın. Bakalım kim yaklaşacak.
Güncellemeler
+1 yıl
Cevap= 1.83 cm boyunda olmuştur. Anlattığım kişi benim. Bunu yazmamdaki maksat her şeyin çalışılarak elde edildiğidir. Günde 500 kez zıplıyordum. Günde 500 kez zıplamak demek 6-7 saat ağır bir işte çalışmaktan daha yorucu. İlk zamanlar zıpladığımda boyun kemiğim kaburga ve omurga kemiklerim bacak kemiklerim ve ayak parmak kemiklerim ağrılar vardı. Sonra yavaş yavaş uzadım. Tevekkül etmeyide unutmadım. Uğraş verici bir şeyi yaptıktan sonra amaca ulaşmak kadar zevkli bir şey yoktur.
1 senede bu kadar zıplayan bir kişinin boyu kaç olmuştur sizce. Doğru cevabı verene en iyi cevap.