1 senede bu kadar zıplayan bir kişinin boyu kaç olmuştur sizce. Doğru cevabı verene en iyi cevap.

Babası= 1.75

Annesi= 1.63

Abisi= 1.78

17 yaşına yeni giren 1.70 boyunda bir erkek düşünün. 1 yılda 182.500 kere zıpladığını 1 yılda 730 bardak süt içtiğini ve 1 yılda toplam 1825 dakika asılı kaldığını düşünün. Bu kişi 18 yaşına yeni girdiğinde boyu sizce kaç olmuştur aile genetiğinide hessaba alın. Bakalım kim yaklaşacak.

Güncellemeler:
Cevap= 1.83 cm boyunda olmuştur. Anlattığım kişi benim. Bunu yazmamdaki maksat her şeyin çalışılarak elde edildiğidir. Günde 500 kez zıplıyordum. Günde 500 kez zıplamak demek 6-7 saat ağır bir işte çalışmaktan daha yorucu. İlk zamanlar zıpladığımda boyun kemiğim kaburga ve omurga kemiklerim bacak kemiklerim ve ayak parmak kemiklerim ağrılar vardı. Sonra yavaş yavaş uzadım. Tevekkül etmeyide unutmadım. Uğraş verici bir şeyi yaptıktan sonra amaca ulaşmak kadar zevkli bir şey yoktur.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• boy kavakta da var canım ama tebrikler :)

0|2
    0|0
    • Teşekkürler. Zeka bir inektede var önemli olan kullanabilmek ):

• Zıplarken kalbimde ağrılar oluyordu. Vücudumu çok yoruyordum. Üstelik kemiklerimde çok ağırıyordu. Omuzumu bol bıraktığımda sanki omuzumdan aşağıya 10 kg lık bir baskı varmış gibi hissediyordum öyle ağırıyordu. Ama artık bıraktım. Tavsiyeniz için teşekkürler.

• rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• 175

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Bir dakika şimdi meraklandım bak. 500 kere zıplamak kaç dakika sürüyor ben 100 kere zıplayınca kalbim fena oluyor. Boyunda baya uzamış. Ben de zıplayayım bari :D

0|0
    0|0
    • Öncelikle zıplayabildiğin kadar zıpla kollarını açarak. 25 kez zıpladığın zaman 2-3 dk dinlen. 500 kere zıplayamazın sen. Çünkü ben sabah 6 da 250 kere akşam 250 kere zıplardım. Güçlü biri olmama rağmen zor gezerdim. Ama 500 kez zıplamak toplam 2 saatini alır.

• Rica ederim kolay gelsin tevekkül yapmayıda unutma

• Tamam teşekkürler :)

• 3 metre asgafdavdgasd Abartmaya gerek yok benim de boyum kısa eskiden takardım şidi takmıyorum. Yeteri kadar süt ve süt ürünleri tüketiyorum. Zıplıyorum ben de. Fakat Allah'ın taktiri. Yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • 1. 75

0|0
    0|0
  • :):) 1.80 en fazlaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...