Yobazlarla tartışmak nasıl bir şeydir? Böyle insanlarla tartışmaya girer misiniz?

bence yobazlarla tartışmak tam olarak böyle bir şey :

link

Siz neler düşünüyorsunuz? yobazla tartışırmısınız? tartışmak nasıl bir şeydir? tartıştığınızda baktınız yobaz tartışmaya devam mı edersiniz? yoksa he haklısın deyip bırakır mısınız?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Onlarla tartışılmıyor.

Öyle gelmişler öyle gidecekler birde karşısındakilere bile saygıları yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hepsi cahil, aklı fikri başka yerlerinde olan insancıklar.Laf anlatamazsın, çünkü anlamasını sağlayacak organı başka yerinde...

"Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına."Mevlana

0|0
    0|0
  • Ateistlerle girilen tartişmaya benzer

0|0
    1|1
    • Bak sen belli bir kesime karşı nefretini dile getiriyorsun. ateistinde de yobaz var müslümanında da var hristiyanlığında da her yerde bir yobaz vardır. Benim bahsettiğim bunlar.

• Nefret etmem ki :) bazi ateistlere de laf anlatamam mesela bende onu diyorum bazilarinin da dediğin gibi yobazdan farki yok dediğim dedik oluyo

• . Bir düşünceye, bir inanca aşırı ölçüde bağlı olan (kimse)

yobaz mı oluyor yani böyle saçmalık duymadım böyle insana inancı sağlam mümın denir ALLAH a bağlılk yobazlık degil asıl yobazlık bu düşünceyı ilerı sürenler lütfen dinlere saygılı olun şurda defalarca islamiyet i tartıştınz bn gidipte atestlıgı ya da hristıyanlıgı tartıştımmı önce saygıyı ögrenin

0|0
    0|0
  • Vakit kaybı... Yıpranırsınız...

0|0
    0|0
  • Yobazlarla tartışmak , bozuk plağa benzer .

Ne kadar tekrar etsende , onların algılayabileceği kapasiteden ileri gidemezsin .

0|0
    2|0
  • Hiç tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
  • yobazın kelime anlamını biliyosan sorun yok!

0|0
    0|0
  • boş .

0|0
    0|0
  • tartışmıyorum artık tükendim

0|0
    0|0
  • canim portakal cekti

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğer anlayabilitesi varsa ve embesil değilse seviyeli bir tartışmaya girerim. Baktım olmuyor tartışmam niye çenemi yorayım yollarım 1-2 tane tartışma linki eğer beyni varsa izleyip anlar :D

Mesela Celal Şengör'ün videolarını atarım adamın profesyonel işi cahillere bişi öğretmek :D

link

link

0|0
    0|0
    • Celal Şengör Türkiyenin çok önemli insanlarından birisi ama türkiye bu adamın değerini bilmiyor. Ayıp bize ama Celal Şengö'ü baz alıyorsun helal olsun

• Bencede Celal Şengör çok önemli birisi bu yüzden kendisinin videolarını yorumlarını hep okur dinler izlerim :D

• işim olmaz

0|0
    0|0
  • tartışmaya girerim iki taraftan birinin tartışma bitmeden he tamam diyip bitirmesinden nefret ederim..bide dikkatimi çekti nasıl oluyorsa tipleride birbirine benziyor hepsi akraba gibi :D

0|1
    0|0
  • Ulan dinle yobazlığı kıyaslamayın ! Ucuz beyinler

3|1
    0|0
  • Abi bir caps'te görmüştüm, kör adama renk anlatmak gibi diyordu. Aynen öyle. Tartışmam, uzatmam nasıl olsa hep kendi bildiği boş beleş kafayı yaşıyorlar. Aynen dediğin gibi, he amk he deyip geçerim :D

0|0
    0|0
  • saçma sapan bir video, yapanda bence ne yaptığını bilmeden yapmış neyi aşağıladığını ya da kendinin ne derece zeki olduğunu bildiğini sanmıyorum,

0|0
    0|0
  • Bunu benle tartışanlara sormak lazım... :)

0|0
    0|1
  • yav he heee

0|0
    0|0
  • Bir şeyin olmadığını iddia eden ve bunu kanıtlamaya çalışan yobazlarla tartışmaya gerek yok...Yoksa yok...Sana ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...