Zamanla benden soğur mu?

Sevgilisi olanlar bakar mısınız? Benim bir kız arkadşım var nerdeyse 6 ay olacak ve birbirimizi çok seviyoruz ve 5 yıldır da tanışıyoruz herneyse fakat görüşme skıntımız var ayda hatta 2 ayda bir görüşüyorum arıyorum hergün ama bilmiyorum sanki zamanla bende soğur gibi ne yapmam lazım ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• oha iki ayda bir o ilişki nasıl yürüyo onun yanında olmadıktan sonra hiçbnirşeyden emin olamazsın ki

0|1
    0|0
    • Ama güvenmeye çalışıyorum :/

• demekki güvenmiyorsun bence bir an önce onun yanına git herşeyi kendi gözünle görmeden bir kara verme belki oda sana güvenmiyordur yani senin deyimimnle güvenmeye çalışıyordur bu şekilde yürüyeceğini sanmıyorm ama bir an önce konuşun yüzyüze bence en azından aradaki soğuk fıtnanın şiddetini en aza indirmiş olursunz

• Kocam var, bakamaz mıyım?

0|0
    2|1
  • bu karakterle alakalı,benimde oldu 6 sene uzak ilişkim.ben soğudum ama beni adam yerine koymadığı için,beni hep aşşağıladığı için.kimii kadınlar var beraber olmak ister sıkılır gözü dışardadır bu tamamen kız arkadaşının karakteriyle alakalı

0|1
    0|0
    • İyi kızdır kız arkadaşım utangaç öyle tatlı çok seviyorum onu o da beni seviyor sorun olmaz o zaman herhalde :/

• 0 zaman sıkma canını ara sürekli,ilgilen keyfini sor,bayılırız böyle şeylere :)

• Yani denemeye çalışacam :/

• seviyorsa soğumaz sende sevgini her zaman hissettir ona

0|1
    0|0
    • Hissetiriyorum ama yani yanında olacak birisi bulursa diye düşünmeden de edemiyorum

• merak etme sevmese bir kız senin sevgilin olmazdı diye düşünüyorum

• Yani sende haklısın bir nevi

• Bizde öyleyiz ayrı illerde çalışıyoruz ama gerçekten seviosan ona güveniyosan bu hic sorun değil

0|1
    0|0
    • Güveniyorum ve seviyorum ama yanında olamayınca bilemiyorum ne yapmam gerektiğini

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...