Bu devirde facebook kullanmayan biri hakkında ne düşünürsünüz?

Mesela 22 yaşında olupta facebook kullanmayan bir erkek hakkında ne düşünürdünüz? Benim gibi.

Ama facebook kullanmıyorum dediğim anda ne düşünürdünüz onu soruyorum?

Eğer nedenini sorarlarsa zaten benim cevabım belli, çok vaktiğimi çaldığı için yıllar önce bıraktım kullanmayı.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Hiç kullanmadım.

Bunda anormal bir şey göremiyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• vaktinin kıymetli olduğunu fark etmiş aferin diyebilirim

kullanıp kullanmaması bir anlam ifade etmiyor benim için aslında

tüm hayatı sosyal medya olup paylaşmanın suyunu çıkarıp tüm hayatını oraya göre yaşayan oraya odaklanan tipleri tuhaf buluyorum o kadar

0|1
    0|0
  • Bu devirde facebook kullanmayan insanlar hakkında normal bir bakış sergilerim zira insanların bunca işi gücü varken bir sitede bu kadar vakit harcamaları alakasız ve saçma.Benim facebook'um var ama zamanım boş olduğunda ya da sıkıldığımda girerim ama benim kadar zamanı olmayanlar için girmeleri iyi değil .

0|1
    0|0
  • Bravo derim...

0|1
    0|0
  • Ben de üye degilim ekleyen yok mesaj atan yok kafam rahat :)

0|0
    0|0
  • Guzel derim.

0|1
    0|0
  • valla ben19 yasindayim kim sorsa hic kullanmadim diyorum hemen hemen hepsinin ilk tepkisi abartisiz su; tabi tabi ben de yedim...yani onlara da hak veriyorum boyle dusunmelerine cunku artik bilgisayar kullanan insanlarin bircogunun var 9 yasindan tutun 70 inekadar var. ben sunu soyleyeyim gordugum kadariyla facebook cikti mahremiyet diye birsey kalmadi.

0|0
    0|0
  • Bende kullanmıyorum kimse ilginç karşılamıyor.

0|0
    0|0
  • Normal bir insanoğlu. Ne artısı var, ne eksisi...Keyfi istemez, kullanmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç işte

0|0
    0|0
  • ben 2010 da bıraktım askere gideceğim yakında o yüzden lazım olacak tekrar facebook a dönmeyi düşünüyorum çünkü her şey artık facebook üzerinden tanıştığınız kız ya da erkek olsun fark etmiyor her şeyden önce facebook soruluyor o yüzden kullanmak farz

0|0
    0|0
  • Yaşı 24 yapın beni de yorumlayın

0|0
    0|0
  • benm ev arkadaşım 28 yaşında facebook kullanmıyor birşeyde kaybetmiş değil :) bende sırf şu okul güncellemeleri için kullanıyorum..

0|0
    0|0
  • bemde kullanmiyorum

0|0
    0|0
  • facebook kullanmadığını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • bende kullanmam ve kimin ne düşündüğüde hiç önemli değildir benim için.. insanların özellerini çok fazla paylaşmasınada anlam veremiyorum..özentiyle başlayıp saplantı haline getirilen bir alışkanlıktır benim gözümde

0|1
    0|0
Yükleniyor...