Fenerbahçe mi? Galatasaray mı?

arkadaşlar bu pazar günü oynanacak derbide ki favoriniz kim?

Fenerbahçe mi? Galatasaray mı?

İddaa Fenerbahçe'ye 1.75, Galatasaray'a 3.10 verip; Fenerbahçeyi Favori göstermiş. Sizin favoriniz hangisi?

Bu arada ben Fenerbahçeliyim,

Fenerbahçe 1 handikap oynamayı düşünüyorum oranı 3.15 ve bana mantıklı hatta banko geliyor. :)

Sizinde yorumlarınızı alayım?

• Fenerbahçe
    43% (3)50% (9)48% (12)Oy Ver
  • Galatasaray
    43% (3)44% (8)44% (11)Oy Ver
  • Fenerbahçe 1 Handikap
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
    14% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Alt
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Edit: Kasım'da Fenerbahçe'nin bir başka olduğunu hatırlatıyorum :)

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• fener yener ki fark bile gelme olasılığı yüksek zaten gs ın en ii si muslera yok gs adına çok büyük dezavantaj

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fenerbahçe nin gücü büyük takımlara yetmez sezon başında Arsenal ve Galatasaray Feneri sahaya gömdü öyle alt sıralardaki takımları hakemler yardımıyla yendiniz diye son 2 yılın Şampiyonu Galatasaray ı yenebileceğinizi düşünmeyin Kasımlar Fenerin olsun Mayıs ayları bizimdir.

1|0
    0|0
  • 14 yıllık gelenek bozulmaz

1|1
    0|1
  • fenerbahçe derim tek kelimeyle

0|0
    0|1
  • Galatasaray diyenler futboldan anlamıyor.

1|0
    0|1
  • galatasaryında tarihinde en ii dönemlerinden birinde olduğunu hatırlatıyım 2 sene üst üste şampiyonluk neden bir 3, olmasın . ayrıca sneıjderin enerjisi ve bruma göz önüne konulmalı ... :)

0|0
    0|0
    • sneijder sakat, hamit sakat. muslera da oynamıyor.

• son durumlar sneıjder büyük ihtimal maçta forma giyecek :) sakat olduğpunu biliyorum :) hamitin önemi yok tek eksik muslera...

• Derbilerin favorisi yoktur aslında sonuçta maç bu ne olacağı belli olmaz. karşı kaleye gider 20 tane şut çekersin gol olmaz rakip takım gelir 1 tane şut çeker şansına gol olur. Ama yinede Fenerbahçe her derbinin favorisidir bence.

0|0
    0|1
  • 14 yılda ilk defa kadıköydeki maç ilk yarıya denk geldi.. bu sefer değişik olacak ... ms 2 . 3,10 misli 5 tek maç ..

0|0
    0|0
    • Ne saçmalıyon kardeş :D 14 yılda ilk defa kadıköy deki mac ilk yarıya denk geldi falan yok öyle birşey

• alakası yok.

• kardeş kafamdan sıkmıyorum heralde bunaları... :) tv de duydum iddaa programları spor yorumları ve istatistik yapan spor programları :)

• Skor oynadım. İki ayrı kupon, biri 2-1 biri 3-0

İçimden 3-0 geçiyor.

0|0
    0|1
  • İddia oynayan kızda mı var? :)

FB alır tabi ki

0|0
    0|1
  • Sizin favoriniz hangisi sorusunu saçma olark değerlendiriyorm :) 14 senedir ne olduysa bu yılda aynısının olacağını düşünüyorm :) fenerbahçe kazanır veya beraberlikte bir ihtimal ...

0|0
    0|0
  • 2-0 fener alacak diyorum..

ama böyle maçlara farklı bir havayla çıkıyor oyuncular büyük ihtimal 0 biter..

0|0
    0|0
  • üst oynadım çünkü o maç üst biter :)

0|0
    0|0
  • 4-6 gol mantıklı. bana 2-2 biticek gibi geliyo.

0|0
    0|0
  • bence fenerbahçe

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin ligde süper gidişatına cimbom dur diyecek ve bu haftadan sonra fener düşüşe geçecek. nalet olsun aynı şeyi beşiktaşada yaptık:s

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende mayıslarda görüşelim diyorum ve bu aptal kasım sevginiz ve 14 yıllık gelenek övgünüze bir son vereceğimizi düşünüyorum ki düşünmeme gerek yok zaten öyle

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe çoğu kez galatasarayı yenmiştir yine yenecek :)

0|0
    0|1
  • Galatasaray diyorum , B .

0|1
    0|0
  • 2-1 GS yener.

0|1
    0|0

• Hangisi yenerse o :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...