Tanımadığınız Bir Kişiyi Beğendiniz. Ona Nasıl Yaklaşırsınız?

Diyelim ki, bir kişiyi çok beğendiniz. Ancak ortak arkadaşınız vs. hiç yok. Tanışmakta istiyorsunuz. O kişiye nasıl yaklaşırsınız?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Direk yaklaş ve bir merhaba de emin ol pişman olmazsın,hiç bir şey yapmadan gözünün önünden kaybolup gitmesi daha büyük pişmanlık.İnsansa zaten en azından bir merhaba der.Açık açık tanışmak istediğini söyle hoşlandım filan değil.Kendinden bahset.Üniversite de ise bölümdü,derslerdi konuyu genişlet.Birlikte oturup kantinde kahve içip içemeyeceğini sor.Eğer kabul ederse yine muhabbete devam çok uzatma tabi,yeniden görüşebilmek için uygunca telefonunu iste.

İnsansa merhaba der kısmından sonra ... kahve teklifini bir mazeret bulup geri çevirirse belki daha sonrası için söz al en azından.

Tabi bunları normal insanlara teklif edersen gayet normal karşılarlar terslemezler.En kötü ihtimal uygunca geri çevirirler.

Ters kayaya çarprsan uff snn be slk gibisinden şansına küs dostum hatta şanslıymışsınki erkenden durumu farkettin.

Ama hiç bir şey yapmadan durma en azından geri çevrilsen bile şansımı denemiştim dersin.

Yaklaş ve bir MERHABA de yeterli ;)

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• sadece her cevaba verecek bir cevabın olması yeterli. karşındaki kişiyi şaşırtıp en azından dikkatini çekmelisin. "merhaba" denirken genel olarak olumsuz bir cevap alınacağı düşüncesiyle gidildiği için karşı taraf "merhaba, buyrun" derse bir boşluk ve afallama durumu olmamalı.

ufak bir demonstrasyon;

-merhaba.

-merhaba, buyrun!

-sadece biraz konuşmak istemiştim?

-neden anlayamadım?

-çünkü mucizelere inanmam. sizi bir daha görebilmek için şansıma güvenemem. eğer vaktiniz varsa sadece biraz sohbet etmek istiyorum...

devamı gelir.

0|1
    0|0
  • böyle yaklaşma link

0|0
    0|0
  • +Frambuazlı pasta !

-Efendim ?

+Birlikte yiyelim mi şu pastahanede ?

-Seni tanımıyorum bile, hem nerden çıktı durup dururken -_-

+Çok tatlı duruyordun canım konuşmak istedi, ama aklıma iyi bir konuşma başlangıcı gelmedi aklıma ilk gelen şeyi söyleyeyim dedim

-hmmm pek işe yaramadı galiba

+Şu an konuşuyoruz ama

-...

ya da

+Çok tatlı duruyordun canım konuşmak istedi, ama aklıma iyi bir konuşma başlangıcı gelmedi aklıma ilk gelen şeyi söyleyeyim dedim

-ahahah çikolatalı olursa olur, alman hesabı olucak bide yoksa yokum

+ ^_^

0|0
    0|1
  • şahsen ben kız kalkıp gıdene kadar bön bön bakarım, bir meslektaşın olarak senınde oyle yaptığını bılıyorum:) ama dert etme elbet bizi anlayacak biri bulunur :)

0|0
    0|0
  • link :( :( :(

0|0
    0|0
  • Bir sefer ona gül yeter zaten :)

0|0
    0|0
  • ne ayaksın dostum diye yaklaşırım :)

0|0
    0|0
  • Sağdan yaklaşırım.