Eşimi aldatmak istemiyorum ama dayanamıyorum da...

Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yıllık evliyim. Eşimle severek evlendik, 6 senelik de geçmişimiz var. Evliliğimiz çok iyi gidiyor. Sorun evliliğim veya eşim değil. Çalıştığım firmada kocasından boşanmış bir kadın var. 24 yaşında ve gerçekten muazzam hoş bir kadın. Firmada çalışan bütün personel kendisine hasta diyebilirim. Konuya gelecek olursak son bir kaç aydır benimle sürekli imalı şekilde konuşuyor. Komik gelecek belki ama bildiğiniz taciz ediyor. Etrafımdaki insanlar benim nasıl biri olduğumu bildiklerinden laf çıkmıyor fakat artık cidden etkilenmeye başladım. Karımı çok seviyorum fakat dayanamıyorum da. Ara sıra işten ayrılmayı düşünüyorum fakat çok iyi bir mevkideyim ve bu mevkiye gelmem uzun zaman aldı. Ne yapacağımı şaşırdım. Bugün artık olayın son noktasına kadar geldik. Ben tuvaletteyken içeri girdi çok önemliymiş gibi daha önce çözülen proje sorunlarından bahsediyormuş gibi yaparak sürtünmeye başladı. Önce kendimi geri çektim fakat dayanamadım fazla. Şimdi de telefonuma mesaj geldi. Yarın evine davet etmiş. Çok özür dilerim ama kudurmuş vaziyetteyim şu an. Yarın bir şeyler olacak ama bilmiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Karımı çok seviyorum. Onu aldatmış olur muyum acaba?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkürler. içinde bulunduğum durumu bilmediğinizden biraz sert yorumlar var. eğer isteseydim aylar öncesinden yapardım bu işi. buraya da fikir almak için yazdım. sorunun saçmalığını biliyorum, formata uydurmak için yazdım. tabii ki aldatmış olacağım. tekrar teşekkür ederim. yarın müdürüme olanları anlatacağım. umarım iftiraya uğramam.
erkeğin halinden erkek anlıyor be. erkek yorumculara teşekkürler. namus bekçiliği yapan kızlar da kendilerine baksınlar biraz.
kızlar siz ciddi misiniz ya? varsayalım kadın bana yarın eve gel dedi. buraya gelip size sorar mıyım lan bunu? gider yarın için don mon alırım kendime. gelelim tuvaetteki sürtünme olaylarına. affeder miyim sizce kızlar? vurur geçerim. neyse. eski bir soruydu. canlandırdım sadece. tepkileriniz çok iyi. hepiniz çok temiz kızlarsınız.

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• Senin belki nefsine sahip çıkman çok zor belki o hatun sınırlarını son derece zorluyor olabilir ki şu zamana kadar sıkmışsın dişini şu saatten sonrada koyverme yenilme duygularına, belki sen o kadının davetine icabet edince rahatlıcaksın ya da bir kısır döngünün içine girceksin ne öbüründen ne de kendi karından vazgeçiceksin sonra vur depresyonun dibine ve kapanması mümkün olmayan yaralar açıcaksın hem kendine hem eşine hem yuvana.

Hiçbirşey gizli saklı kalmaz illa ki ortaya çıkar. Ama şu da var bence sen biraz o kadına karşı pasif kalmışsın biraz dişini göstersen ne yapıyorsun sen desen terslesen yüz bulamaz ha bulursa da sen bir şekilde bastırmasını bilirsin sonuçta erkeksin vurur geçerim, affetmem diyenler sonran da pişmanlıklarını nasıl yaşayacağını bilmiyorlar

Bence müdürü geçtim sen dişini çıkar o kadına senden uzak durmasını gerekirse sert bir ifadeyle belli et.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• Varliginizdan utanin.

3|2
    0|2
    • Durumu bilmemek? Bayagi anlatmis,aciklamissiniz.Esiniz var fakat yok su an kudurmus vaziyetteyim,yok yarin gitsem mi...yok etkilendim falan.

Daha sert yorumlari da hakettiniz aslinda.

Kendinizi kandirmayin.

Hos...karsisindaki insani aldatmaya meyilli insan kendisini dünden aldatir ya...

• Kafayi yemis bir üye var burada.

• gizli,

o kadına senden uzak durmasını sert bir dille söyle gerekirse tehdit et

bir daha yanaşmaz

sende kendine hakim ol ve karınla ilgilen

0|0
    1|1
  • yok aldatmış olmazsın bence git ve yaşa bakalım ne olacak bizi de bilgilendir körün istediği bir göz hesabı bulmuşsun bunama bari

0|1
    2|0
  • Git işine ya aldatmiş olur muyum diyo bunun düşüncesi bile aldatmaktir , şeytana uyma dön yolda başina bela olur kapina kadar gelir rezillik çikarir böyleleri

1|0
    1|0
  • istemiyorum ama yan cebime koy. aslında can atıyorsun yapmak için.

2|1
    0|1
    • tabiki can atacak önemli olan canın istegi degil, iradyi ortaya koyabilecek bir erkek olup olmadıgıdır.

• Edep yahu edeppp

1|0
    1|2
  • sen karını çoktan aldattın düşüncesiyle bile

3|0
    1|1
  • AFERİN GÜNCELLEME TAMAM ARTİK.

0|0
    0|1
  • tabikı aldatmış olursun.

1|0
    1|1
  • Sonra karının yüzüne nasıl bakacaksın bu nasıl biri iradesizliktir yazıklar olsun

1|0
    0|1
  • Masum bse yapacaksın sanki .. Madem öyle eşini de yarın bir erkeğin koynuna at adalet olsun şimdi s*kt*r git !

0|0
    0|1
  • Basit bir aşifteyle yaşayacağın tek gece, seni evinde beyleyen sana ömür boyu sadık kalacak, tertemiz bir kadını kaybetmene neden olacak. Yani tabi bunları gizliden yaşayacaksın ama o bir gecenin ardı kesilmez. Elbet karın bir gün öğrenecek. İkisinden birini tercih et. Seçim senin.

2|0
    0|1
  • Serefsizligin lüzumu yok. Aynı seyi esin yapsa kıyameti koparırsın .

2|0
    0|1
  • hani kadın çalıştığın cevreden olmasa millete yayılmayacak olsa kimse duymaz desen hadi yap diyecem ama bu işini aileni riske atmak demek direk bir daha düşün git karınla yaşa ne yaşayacaksan

1|0
    1|1
  • illa duyulur bu olay. istediğin kadar gizle sakla inan bana bir şekilde duyulur

1|1
    2|0
  • Bu iş başına bela olucak görüceksin sonu olmayacak bırak hep karını düşün kadın azdıysa başkasınada yapar.bence kendine sahip çık yazık ediceksin eşinede evliliğinede ilerde hele çocugun olucak nasıl bir baba olucaksın ki

1|0
    1|0
  • eşini kendi yerine koy istersen bi!

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen öncelikle istemem koy yan cebime diyorsun resmen öyle olmasa soğuk durur araya belli bir mesafe koyar ya da bir şekilde buna engel olabilirdin.

4|0
    2|0
  • onu aldatmış olur muyum derken eğer o bayanla birlikte olursan aldatmış olursun tabi ağır tahrik edici durumlar bile olsa gerçekten o bayana karşı koyuyor musun ona tepkini belirtiyo musun uzak durmasını sağlamak için çabalıyor musun anlık bir zevk için evliliğini mutlu yuvanı sarsma bence eşinle de konuşablirsin o kadını senden uzak tutucak bişeyler bulabilirsiniz ne biliyim eşin işte ziyarete gelsin mutlu bir aile tablosu çizin kadın belki geri çekilir o zaman gitsen o kadının evine belki zevkli bir an yaşatacak ama sabah kalktığında eşinin yüzüne bakacak yüzü nasıl bulacan bir daha ona nasıl sarılacan nasıl devam ettircen evliliğini

1|0
    2|0
  • Hocam, eşinizi sevmeyi geçiniz önce bunu kendinize yakıştırıp yakıştırmadığınızı düşünün. Malesef kadınlara karşı bir meyil oluyor. Ama bunun kontrolü sizin elinizde. Eğer kendinize yakıştırıyorsanız bir de eşinize olan ihaneti düşünün. Yok yakıştıramıyorsanız zaten ne yapacağınızı siz daha iyi bilirsiniz. Biz ne desek boş. Karar sizin, fakat sonuçları sizi ve Sevdiğinizi söylediğiniz eşinizi etkileyecek.

1|0
    1|0
  • gidersen aldatmış olursun

2|1
    2|0
  • aga yapıcak bir sey yok sen bir ugraaa ver ayarııı

0|1
    5|1
  • adam yorum yazan kızlar yuzunden caydı =)

0|0
    5|0
  • çok büyük günah, öncelikle evliliginize sonra karına. kendi evliligini kirleteceksin. Ben böyle bir evlilige kirletilmiş gözüyle bakarım. Kadın yapmış ne erkek yapmış ne. aynı. karına başkası... hoşun agider mi ama slında aynı şey. Namus olayını bir kenara bırak diyelim ki kimse bilmiyor. ozaman karınyapsa hoşuna gidecek mi?

0|0
    0|0
  • cak baba kadına salla gıtsın emanetının bekcısımı var george sal gıtsın suzulsun bıraz :)

0|0
    4|0
  • git ya ne güzel işte miss aldatmış olmassın bu şans bidaha gelmez söyliyim

0|0
    5|0
  • Madem bu kadar doldun, hırsını karından çıkart! Git ve parçala onu! Beline kuvvet coni.

2|1
    4|1
    • "gelelim tuvaetteki sürtünme olaylarına. affeder miyim sizce kızlar? vurur geçerim. "

auzfjlansjdnasfafsda

• yane olursun emanete sahıp cıkamıcaksan nıye evlendın karınıda kendınıde kucuk gorterme

3|0
    1|1
Yükleniyor...