Askerdeyken dahamı çok bağlanır yoksa ?

Erkekler askerde dahamı çok bağlanır yoksa uzaklaşırlar mı ? daha acemi birliğinde gideli 3 gün oldu günde 2 kez arıyor ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka zaten bizim erkekler de askerlik gelince bir heyecan başlıyo bir hava atma tarzında hareketler anlamıyorum dedelerimiz zamanında 3-4-5 sene askerlik yapmış şimdikiler her gün facebook hesabında yok atarsa 120 falan salak salak şeyler yazıyorlar ama bağlanma konusu bana çok saçma geldi sadece yanında ve ya yakınında değil diye kaçırmak istemiyo seni sonuçta asker yolu bekleyemeyen kızlar bu ülke de ama hiç aklına gelmeyen bir neden de olabilir çok aşık olabilir sonuçta askere giden erkekler duygusal oluyolar kalp daha çok sevmek istiyo ve başka kızda yok zaten orda antalya tatiline gitseydi full bedava olanına bu kadar çok ararmıydı şüphe duyarım açıkcası :) açık konuşurum az kusura bakma :)

0|0
    0|0
    • herkesin karakteri farklı kusura bkma :)

• Daha çok arar sorar hatta başkasına bile sordurtabilir benim kız napıyo falan anlamında ama hiç böyle şeyler olmayabilirde

• ya ben bişey sorcam benim sevgilim salı gecesi bindi çarşamba günü teslim oldu silüs kağıdını da cuma günü almıştı ben şfağı cumadan düşmeye başladım ama bazıları da teslim olduğu gün düşmeye başlar diyor hangisi doğru

Erkekler Ne Diyor 8

• Askerde yalnızlık vardır, insan bir yudum sevgiye muhtaç yaşar. Bu yüzden daha çok bağlanır ama daha çok bağladı diye daha çok ilgi gösteremez. Malum, vatani görev beklemez kimseyi ...

0|0
    0|0
  • Daha çok bağlanılıyor genelde. Gözlemlerim bu yöndeydi.

0|0
    0|0
  • özler ve daha çok bağlanır...orada sevdiklerini düşünür insan...

0|0
    0|0
  • aramışsa suçmu ? merak ediyor seviyor . Nasıl bir zihniyet taşıyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • kız o başka yere gitmiş olmasın .acemilikte nerden arıycak seni.sürüm sürüm sürünüyordur şimdi.

0|0
    0|0
  • Arasa bir dert aramasa bir dert, kaparlar diye korkuyodur. Yakında firar eder askerliği yakar.

0|0
    0|0
  • destek ol kızların yüzde 80i gibi aldatma askerdeki sevgilini

0|0
    0|0
  • unutur:D bağlananda vardır ama balananda gelince ayrılır:D

0|0
    0|0
    • yav he evlenmeyi düşünüyor neden ayrılsın.

• herkesin karakteri farklı spnuçta ;)

• herkes senmi :)

Kızlar Ne Diyor 3

• vakit gecmez orda o yuzdn vakitte gecirebilir senle buda var

0|0
    0|0
    • yok öyle değil bizimki sağol :)

• daha cok baglanir, cünkü askerde etraflarinda kiz yok

0|0
    0|0
  • ya ben bişey sorcam benim sevgilim salı gecesi bindi çarşamba günü teslim oldu silüs kağıdını da cuma günü almıştı ben şfağı cumadan düşmeye başladım ama bazıları da teslim olduğu gün düşmeye başlar diyor hangisi doğru ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...