İlk aşkınızı kaç yaşında yaşadınız?

İlk aşkınızı yaşadığınızda kaç yaşındaydınız? Ne kadar sürdü?

Güncellemeler:
Cevaplarınız için teşekkür ederim... Bu yaşına kadar aşık olmayan bir benmiyim diye merak etmiştim..:)

0|0
18|46

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• 4. sınıf Ö.S.H

cut.

0|0
    0|0
  • Anasınıfında :D totalde 8 sene surdu.. 9. sene orta 2.sınıfta baska okullarla gorusmeye baslayınca yurugıt oldum :) Bi evet demedi bana.. sonra kıymete bındık tabı :D

orta son sınıfta cıktık yanı ben cıktıgımızı sanıyodum.. hatun benım dısımda 2 kısı ıle daha yaz askı yasıyomus kljsahkshadk :D)) kadere bak arkadaş... :D

1|0
    0|0
  • lise 2 deydim 1 ay sürdü o gün yoldan çıkcağımın belirtilerini anlamamıştım daha sonra ilerledi ailem yapma evladım önce derslerin dedikçe ben biyolojiye insanda üremeye yöneldm bugnlerde ise lan keşke biyoloji yerine bedene yönelydm biraz kaslı olaydım diyorum =)

0|0
    0|0
  • lise yıllarında :) cok cok kısa sen ?

0|0
    0|0
    • Ben aşık olmadım daha, o yüzden sordum zaten. Bu yaşına kadar aşk yaşamayan bir benmiyim diye. Benden geç aşık olanlarda varmış, buna sevindim...

• Yalnız körün tesellisi diyorlar ona :P

• 22 yaşımda yaşadım.

0|0
    0|0
  • 19 yaşında 5 yıl sürdü

0|0
    0|0
  • 9 yaşındaydım. sınıfımızdaki sema ya aşıktım. ama zaten erkeklerin hepsi ona aşıktı. çünkü çok güzel bir kızdı.

0|0
    0|0
  • 18 yasında :)

0|0
    0|0
  • 7 yaşımda...Okyanus gibi gözleri vardı...Çocukça ,masumca...Belkide bugüne kadar yaşadıklarımın en kutsalıydı...

1|0
    0|0
  • Lise 2 de ;) orta boylu adı da... yazarken bile sanki gözümün önünde canlanıverdi

0|0
    0|0
  • Benim ilk aşkım 8-9 yaşındaydım mahallemizde çok güzel sarışın bir kız vardı onu çok beğeniyordum ama mahelleden taşındılar bir daha göremedim bendeki şans işte

0|0
    0|0
  • 14 yaşımda edebiyat öğretmenime aşık olmuştum :) çocukluk işte :))

0|0
    0|0
    • İlk aşkın öğretmenin... Aslında bir çocukluk olarak hatırlamak en iyisi...

• Ben de onu demek istiyorum işte; beş parmağın beşini bir tutmamak lazım... Belki bir gün de bu yaptıklarınıza değecek biri çıkar karşınıza :)

• İnşallah sen haklı çıkarsın. Bu arada sana teşekkür ederim. Güzel bir söz duymak iyi geldi. Okuyor musun?

• çok küçüktüm hatırlamıyorum

0|0
    0|1
  • biz gözümüzü vatan millet aşkıyla açmışık bacı :D

0|0
    0|0
  • lise sonda 2 ay

0|0
    0|0
  • Allaha şükür dahaca kimseye aşık olamadık :D

0|0
    0|0
  • 5 yaşında. 5 yıl sürdü...

0|0
    0|0
  • 5 YAŞINDA< :) :) :)

0|0
    0|0
  • 1. sınıf :) çok güzel bir kızdı

0|0
    0|0
  • 21 yaşındaydım 1 ay sürdü..

0|0
    0|0
    • Bence biraz kısa sürmüş ama önemli olan duygunun ne kadar sürdüğüdür ;)

• onu sevmiyodum platonik birisi vardı onu çok sevdim. ondan başkasını göremiyodum başka kıza baktığımda onu aldatmış sayıyodum. beniim olmdı hiç.. sonra ben hiç kimseyi sevemedim doyamadım aşka sevgiye. çok sevgilim oldu. düşüp kaltığım çok oldu ama onun aşkı gibisibni tadamadım ve hala onun aşkı gibisini istiyrm bebeğim

• sevemedim şu aşkı :)

0|0
    0|0
  • 8.Sınıfta yaşadım. Hala unutmam :) Bazen rüyamda bile görürüm :P

0|0
    0|0
  • Ebeme aşık oldum ya. Gözümü açar açmaz kıçıma tokat atan ebeme :D

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli hep aşığım.

0|0
    0|0
  • 19 yasimda ilk kez asik oldum ve 4 ay surdu

0|0
    0|0
  • 9-yada 10 du. bu yaşta aşık olmak çok kötü bişey. inthar edebilirdim.

0|0
    0|0
  • 2004 yılının bır ekım gecesıydı

0|0
    0|0
  • 3.sinifta mudurun kiziydi.opustuk iste

0|0
    0|0
  • 14 yaşımda :)

0|0
    0|0
  • ilkokul 1 özlemdi adı ...ben aşk adamıyım arkadaş ...D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 18

• 14. 8 yıldır hala sürüyor.

0|0
    0|0
  • 14 yaşımdaydım 20 yaşıma kadar hayatımdaydı tam evlenmek üzereyken ayrıldık.. o şimdi evli mutlu çocuklu :D

0|1
    0|0
    • Sıradan kız kullanma taktiği, uuu.

• onu ben terkettim br hatası yüzünden! 2 hafta sinir krizi geçirdiği için hastanede yattı ve 8 ay sonra bana benzeyen biriyle evlendi. geri dönmek istiyor hala

• 19 yaşındaydım. çok farklı duygular hissetmiştim. korkmuştum. acıkcası bu aşk mı? nedir hala çözebılmiş değılım.

0|0
    0|0
  • 11 yaşındaydım.

0|0
    0|0
  • Lise 1 . ilk ask ilk kelebek ucusması hissi 1 yil sürdü iliski ama hala gorusuruz tabi 19 saat mesafe var aramizda ama nefret edemiyosun iste

0|0
    0|0
  • 13 yaşında yaşadım 2 yıl sürdü iyiki bitmiş :) Şu an sosyal paylaşım sitelerinde denk geliyorum tam bir ergen olmuş cinsellik hastası :)

0|0
    0|0
  • 2 sene önce, hala da devam ediyor :)

0|0
    0|0
  • 7 diğer tenefüse kadar.

0|0
    0|0
  • 17

0|0
    0|0
  • 13 yasında 7 yıldır platonik olarak devam ediyor ^_^

0|0
    0|0
    • Zormuş... Allah bunun aşk değil, hayranlık olduğunu anlayacağın günleri göstersin diyeyim o zaman :)

• lise3-lise4

2 sene südü keşin birine aşık olmstm daha da olamadm :DD

0|0
    0|0
  • 14 yaşımda ve halada beraberiz 4 yıl oldu :)

0|0
    0|0
  • lise 1

bir yıl sürdü :) sanaldan :)

0|0
    0|0
  • On dört -))

0|0
    0|0
  • 8 yaşındaydım komşumuzun oğluydu. 3 yıl sürmüştü. Ne tatlı hislerdi

0|0
    0|0
  • 19 yaşında.3 yıl kadar sürdü

0|0
    0|0
  • 19 yaşında. 2 yıl sürdü ayrıldık ne yaptıysam dönmedi p.ç hala hislerim tamamen bitmiş değil ama onun yeni sevgilisi var. Kızda şaş bide tipi görsen aman Allah'ım.

0|1
    0|0
  • 9 yaşındaydım 17 yaşına kadar devam etti :)

0|0
    0|0
    • Belki de hala devam ediyordur... Bu kadar uzun süren ilişkiden sonra kolay değildir duyguları öldürmek. Duygular ölmeyincede ilişki bitmez :)

• tek taraflı seviyordum komşumuzun oğluydu zamanla geçti ama hala gülümseyerek hatırlarım onu şu an kardeşim gibidir kendisi :)

Yükleniyor...