Ne yapmalıyım ?ya hiç cevap vermezse...olumlu olursa ne yapmalıyım ya da olumsuz olursa cevap ne yapmalıyım

kardeşler bayanlar baylar benim sevdiğim biri var sevdiğini söyler onun için çok değerli olduğumu söylerdi ailesinden gizli konuşuyorduk bir zaman sonra ailesi öğrenme durumu oldu ortalık sakinleşsin diye bir hafta görüşmeyelim ben aramadan arama dedi altı ay sonra aradı bir daha bu zaman zarfındahiç arayıp sormadı hiç mesaj dahi atmadı annesinin telefonundan konuştuğumuz için bende arayamadım sonra telefon aldığını öğrendim hemen numarasını buldum ama aramadım çünkü ne durumda bilmiyordum zan altında kalmasın diye bekleyeyim dedi ama hiç aramadı bir zaman sonra ben dayanamadım aradım ben başkasını seivyorum dedi akrabası vardı ona aşık olmuş ben varken beklediğimi bildiği halde nasıl başlkasına kapılıverir anlamadım hala...ama redetti onu akrabası en başta ben kardeş gibi görüyorum seni misali reddetti ve bunu bildiği bilmiyor ben onu hala seviyorum ve yarın onun doğum günü facede mesaj yazmayı düşünüyorum hem doğum günü mesaji hem yeniden barışma mesaajı belki herşey yeniden başlar acaba doğrumu yapıyorum ya da herşeye yeniden başlayabilimiyiz...üç ihtimal var ya olumlu yad olumsuz cevap verecektir ya da hiç olmasını istemediğim hiç cevap vermeyebilirde ne yapmalıyım sizce ve sevdiğim mgüzel akrep burcu

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Cevabı al, sonra gel.

0|0
    0|0
    • seninle konuşunca kendimi suçlu hissediyorum o yüzden konuşmak istemediğini söyledi bende dururmuyum ben geçmişi sildim seni seviyorum gel gitme falan dedim şimdi de ben başkasını seviyorum diyor ama ben biliyorum kikimse yok istediği gibi dışarı çıkamıyor ailesinin baskısı altında ne önerirsin kardeş

• artık öyle yapacak birşey yok ben son kez elimden geleni yaptım beni ezip geçen oydu inşaallah onu sevecek biri çıkarda böyle olmayacak işlerin peşine gitmez inşallah

• Hadi hayırlısı.

Yükleniyor...