Gitti gidiyor ürün iade

çarşamba günü sipariş edip, perşembe günü teslim aldığım gözlük çerçevesinin sol sapında deformasyon olduğu ve fiyata uygun kalitede olmadığından dolayı iade etmek istedim. Cayma hakkımı kullandım 24saat içerisinde. Satıcıya mesaj gönderdim ve cayma hakkı kaydını açtım. Satıcı beddua yüklü bir mesaj göndermiş cevap bile vermedim. Kargo parasını kim ödeyecek? Gittigidiyor yardım sayfasında okuduğuma göre, eğer ürünü teslim almadan cayma hakkımı kullansa idim ben ödeyecektim ama, ürünü teslim alıp kontrol edip, daha sonrasında cayma hakkı kullandığım için onun ödemesi gerekiyor. Bilgilndirin lütfen.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• farketmez cayma hakkını 7 iş günü içerisinde ürün kullanmadan yaparsın kargo bedelinide karşı tarf öder seni bağlamaz..

0|0
    0|0
    • hem de hijyen bakımından da bir sıkıntı olacağını düşünmedim ben. çamaşır falan olsa neyse. Yani zamanlı ve doğru bii şekilde kullandım cayma hakkımı. umarım problem olmaz. şaka gibiydi 50tl ödedim ve değmez görseniz gözlüğü. o bana geri gönderemez ürünü ama değil mi?

• kargo ücretsizdi ama aldığımda. anlamadı ki simdi?

• öyle yazıyorlar çünki fiyata koyuyolar kargoyu zaten :) kanun açık iade hakkını kullandığında kargo karşı ödemeli koşulsuz olacak..bak kanun bu..Mağaza, müşterinin talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini müşteriye hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Erkekler Ne Diyor 1

• senın gozler masallah sankı sonradan takmıslar gıbı dutuyo et stayla yapmıssın kırpıkler cok uzun abla yakısmamıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bizede yanlış ürün göndermişti. istediğimiz ürünü göndermek yerine gönderdiği ürünün fiyatından fazlasını yaptığımız ödemeden kesmiş ve almamış.. tabi bunu yaptırmakta kolay olmadı.

merak ettim mailde tam olarak ne demiş sana ?

0|0
    0|0
    • bizzat kendisi kontrol edip göndermiş, deformasyon yokms ve bana hakkını helal etmiyormuş. kargo ücretsiz diye alay etmişim. Allah korusun neden öyle saçma bir hareket yapıp insanların hakkına gireyim?

• yardım sayfası öyle diyosa daha ne soruyon

0|0
    0|0
  • aman be gitti gidiyordan ne alırsn ki hiç sevmem orayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...