Bu sorunun cevabını siz verin.

merhaba arkadaşlar size bir sorum var. Soruyu sormadan önce, cevap veren kişilerin başkalarının verdiği cevaplara saygılı olmasını istiyorum.

Eveeet soruma gelincee...

3.5 Senedir ilişkim var ve ilişkim iyi gidiyor. kız arkadaşım, bana o işi evlenmeden önce yapmayız dedi ve bende ona tabiki saygı duyuyorum ve o konuyu o yüzden hiç açmıyoruz bile.

Sorun şimdi şurda başlıyor:

en son 7 Sene önce birisiyle cinsel ilişkide bulunmuştum. o günden bu güne tık yok... mağlum, erkekler bilir, insanın zamanla canı istiyor. "Seven bekler" sözüde artık yardım etmiyor :)

Benim yerimde siz olsaydınız, ne yapardınız? Paralı yapılan yere mi (anlayın neresi olduğunu) giderdiniz, veya napardınız?

Kızlar, sizin bu konuda düşünceleriniz nedir?

Lütfen "o sana bunu yapsa iyi mi olurdu?" diye sormayın. O da istemiş olsa, zaten bunu gelip sormam burda.

Teşekkürler cevaplarınız için..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle 7 yıldır bekliyo olmana bravo dedim valla. 7 sene iyi dayanmışsın cidden. evliliği ne kadar zaman sonra düşünüyorsunuz bilmem ama eğer yakın zamandaysa bekle derim. sonuçta 7 yıl beklemişsin. ama yok daha evliliğe de yıllar varsa o durumda durum biraz karışık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı durumdayız diyebilirim, benimde erkek arkadaşım sizin gibi, o da uzun zamandır yapmıyor, zaten kendisi paralı yerlere gitmekten nefret eder, yetiştirilme tarzından da kaynaklanır, ama ben ona müthiş güveniyorum ve asla yapmasını istemem, erkek olmak demek illaki onların ihtiyaçları vardır demek değildir bence, 7 sene bekleyipte yaparsanız inanın vicdan azabı çekersiniz, bence bunları düşünmek yerine sevgilinizle güzel vakit geçirmeye bakın...

0|0
    0|0
  • 7 sene beklemişsin. Hayatında sevdiğin biri varken bir başkasına dokunmak, onu öpmek sanada mide bulandırıcı gelmeyecek mi? Kız arkadaşını aldatmak olmayacak mı? Ben kız arkadaşının yerinde olsam kabullenemezdim kesinlikle ayrılık sebebi olurdu.

0|0
    0|0
  • öncelikle tebrikler sevgilinin isteğine saygı gösterip beklemen çok olgun bir davranış ve ona ne kadar değer verip sevdiğinin göstergesi aynı zamanda. Ve eminim bir anlık zevk için bunca yılını çöpe atmak istemezsin çünkü hiç bir kadın böyle bir şeyi kabul edemez hele ki para verip te yapılanı bunu kesinlikle bir düşün derim ..

0|0
    0|0
    • onun haberi olmadan olursa peki? hem ben bu isteğimi gidermiş olurum hemde artık o şey kafamdan komple kalkmış olmazmı.. ?

• hayır bunu yaptıktan sonra pişman olursun çünkü ortada bir emek var geçen onca yıl var ve haberi olmaz diye sevinme çünkü gerçekler bir gün mutlaka açığa çıkar hele ki böyle konularda ben hiç bir şeyin gizli kaldığını görmedim bu güne kadar ve bunu çok gözünde de büyütme ya da kendine şu soruyu sor bunun için değer mi ? sevgilinin sana olan güvenini sarsmaya belki de onu kaybetmeye

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaş aralığı 25-29 sorduğuna göre reşitsin. Kararlarını vermekte özgürsün. Tercih senin, kimse seni tercihlerinden dolayı sorgulayamaz.

0|0
    0|0
  • hocam 7 yıl ıyı beklemıssın ama baktın durum kotulesıyo bence bır anternatıf bul bunu partnerıne soyle derım nede olsa evlenıceksınız . olmadı sende 1 day nıght kıd maduna gırıcerksın veya natasa vur tasa ne dıyım baska bırde elızabeth yne :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...