Devamlı gözümün önünde, ne yapmam lazım?

aynı üniversite ve yurttayız devamlı gözümün önünde bu hafta karşılaşmamak için okula bile gitmedim ama bu böyle gitmez farkındayım. ayrılmadan önce bana kendi tişörtünü vermişti bende ayrılınca her gördüğümde kötü olmamak için geri verdim ilk aldı ilerledi sonra geri dönüp çöpe attı. bunu yapan kişi benim ona beraberken aldığım defteri hala kullanıyo ve beraberken hasta olduğunda çay yapıp götürdüğüm bardak hala onda. sizce bu ne demek oluyo? ve benim nasıl bir tutum sergilemem lazım onu her gördüğümde kötü olmamak için ne yapmalıyım ? yarın öbür gün başka biriyle görürsem toparlanamam heralde.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hiçbir anlamı yok senin olduğunu bile unutmuştur bu tür detayları erkek milleti dikkat etmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk çıkardığım donum onda ilmk gülüşünü yapıyor iilk verdiğim sigarayı içmedi felan filan kızım bak şunu kafanıza sokun erkekler hiçbirzaman böle şeylere değer vermezler filmleri izleyip izleyip etkileniyosunuz ama biz erkeğiz onuda geçtim TÜRK ETKEĞİYİZ böle şeyler umrumuzda olmaz eğer verdiğin defter hala ondaysa evin içinde kaybettiği içindir ya da not aldığı içindir asla duygusal oalrak saklamaz bunu o kafana sok!

0|0
    1|0
    • hayır yani sen neyin kafasını yaşıyosun adam gibi cevap ver doğru düzgün konuş.

• sölediklerim sana değil geneldi! istemesende acı gerçekler diye bişi var kızım anladın mı neyin kafasını yaşadımı boşver yaşamda benim kafam da ben cevabımı yazdım ister inanırsın ister görmezden gelirsin !

• bence sen yeni bir ilişki yap böyle küçük şeylere takılmışsın etme!

0|1
    0|0
  • o hala kullanııyosa sen niye veriyorsun

0|0
    0|0
  • gözünü kapat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence öğrenci olduğu için bardağı ve defteri çöpe atmamıştır.Her zaman gözünün önünde olsa bile o okula belli bir amaç için gidiyorsun.Sadece amacını düşün, derslerine yoğunlaş, yeni sosyal ortamlara girmeye çalış.Hepimiz birileriyle çıkmaya başlayıp ayrılıyoruz, ben de yakın zamanda sevgilimden ayrıldım.Hayat devam ediyor, dışarıda bir yerde seni sevebilecek bir çok insan vardır, seninle aynı film türünü seven hem de yakışıklı bir çok insan var, emin ol :) Hayat devam ediyor.Kendini yıpratma.Ailenden uzaksın, bir amaç için o şehirdesin.Sadece amacını düşün.O seni sevmemiş olabilir ama inan ailen seni çok seviyor ve seni ondan çok düşünüyor.Kendini düşünmüyorsan sadece ailen için mutlu olmaya çalış ve mezun ol, derslerden kalmamaya çalış.Ailen için mutlu ol çünkü şu an sadece onlar senin mutlu mu mutsuz mu olduğunu kafaya takıyor.Başka hiç bir kimsenin umurunda değilsin, emin ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...