Siz hiç kendınızle konustunuzmu

bugune kadar aynanın karsında kendınızle konustunuzmu?kendınızı tebrık ya da azarladığınız oldumu?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• bazen sesli dusunursun.

içiinden gecenlerın dısa vurumudur bu belki.

kotu bı sey değil.

insan illaki bir şeyi başardıgında kendısını ilk tebrik edendir.

kotu bı sey yaptıgında ilk farkedıp vicdan azabı cektıgı gibi ya da basarısızlıklarına kaybettıgı degerlere uzuldugu gibi

Bazen seversın ya ama soleyemezssın kendı kendını kucumsersın felan sonra o sevdıgını kaybedersın baskasının sevgılısıdır artık kendı kendıne edinirsin genelde icinden ama bazen dısa vurabılır alkol buyuk etken bu tarz durumlarda malesef.

ama bu sesli dusunme durumundan ötesi olarak kendınle tartısıosan RappeRz10 bu arkadasın verdıgı örnekte oldugu gibi kendi kendıne konusuosundur.

sonu kotu yane pisikiyatriste gorunmesı gerekır kısnın ;)

Not : RappeRz10 bu arkadasın yorumunu ornek gosterdım sadece. Dalga gectıgını vs... espırısıne yazdıgnı bılıorum bosa alınıp sıgır sıgır yazmasın bir sey ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Konuştum deliyim ben.

0|0
    0|1
  • tabikide hatta kafa göz dalmışlığım var kendime...

0|0
    0|0
  • Sabah baktım gözlerimin içine verdim veriştirdim ...

0|0
    0|1
  • Çozu zaman konusurum ..

Ruh hastasıyım işte ,

0|0
    0|1
    • aslında coğu kısı konusuyodur bence kımı söleyemı konustuğunu

• Evet ama ayna karşısında değil tabii.Aferin sana iyi yaptın off vb. derim kendime.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Dilimde tüy bitti Allah rızası için soru edatlarını size zahmet ayrı yazın. :) Sorunun cevabına gelince. Her insan belirli dönemlerde hissettiklerini dışa vurmak amacıyla böyle davranışlarda bulunmuştur. Ayna karşısında kendimi tebrik ettiğim zamanlar yok değil. Ama ayna karşısında kendimi azarlamadım.

0|0
    0|0
  • Çooook. Her zamanım böyle geçiyor, yalnızlık koymaz bana

0|0
    0|1
  • bazen kendime cok kızıyorum ağzımı burnumu dağıtasım geliyor. sonra diyorum ki bırak itle kopukla uğraşma. sonra diyorum ki sen kime it kopuk diyon amk? sonra diyorum ki ya bırak muhatap olma

0|0
    0|0
  • Konuştum, iyiymişim

0|0
    0|0
  • her gün düzenli aynanın karşısına geçip, ulan sen ne mal bir herifsin diyorum

0|0
    0|1
  • aynanın karşısına geçip şeytani sırıtmamı görünce çok hoşuma gidiyor :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...