Ha bire tartışıyoruz ve suçsuz olmama rağmen benden ayrılıyor. derdi ne bunun ?

Ya her zaman böyle kavga ediyoruz tamam bitti diyo arıyorum konuşuyorum onu ne kadar sevdiğimi, böyle yapmamasi gerektigini söylüyorum, şimdi eminmisin bitirmeye diyorum ; Hayır biterse senden çok ben üzülürüm diyor. Hayir o zaman neden beni ayrılıkla korkutuyosun ki derdin ne senin ? Neden bitti diyosun

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• seni gözden çıkarmış ve değer vermiyor sana yani seni sevmiyor artık.

0|0
    0|0
  • kendini vazgeçilmez biri sanıyor bir yeri kalkmıs

ve siz kızlarda böyle tipleri cok seversiniz sakın ayrılma

0|0
    0|0
  • onunkisi lafta

0|0
    0|0
  • biraz tutarsız davranışlar gördüm

0|0
    0|0
  • değer vermiyor sana senin bu ilgine hayran sadece...sktr et bu tipleri adam gibi seven gelsin..bir daha terkederse sil defterden...görsün ebesinin damını...

0|0
    0|0
  • Tartışmayın bitmesin ilişkiniz.

0|0
    0|0
  • siktiri çekeciksn ne hali varsa görsün mk

0|0
    0|0
  • Yahu kadın, bırak onu gel bana. -.-

0|0
    0|0
  • söyle ona sinirin bir daha ilişkimizin önüne geçerse bu sefer tamamen biter de akıllanır diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kız bu tip erkekler çok fena bağlıyorlar kendini istediklerini elde edemeyince diek kaçar bitti derler anında ayrılırlar..yani onun herdediğini yapacaksın onu öveceksinkesinlikle yalan söylemiyeceksin yoksa başka türlü yürümez bu ilişki haa ayrılıncada direk başka kızlarla çıkarlar bu tür erkeklerde şeytan tüyü vardır her kız bunlara aşık olur kendine bağlamak istiyorsan ise dipnot:çok ağır başlı ol.dik başlı ve açık sözlü ol

0|0
    0|0
  • ya baskası var ya senden sıkılmıs ya da salagın tekı

0|0
    0|0
  • bu erkekler hep boyle

0|0
    0|0
  • Senin derdin ne bu salaklarla ilgileniyorsun?!

0|0
    0|0
  • senin ayrılmanı bekliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...