Hiç ayrıldıgınızdan pişman oldugunuz biri oldumu

onunlayken onu hıc sevmedıgınızı sanıp terkettınız ama baktınızki gidince degeri çıktı ortaya keske ayrılmasaydım dedınız .ama gururdanda tekrar donemedıgınız ozur dıleyemedıgınız bırı oldumu :))))

0|0
15|43

En İyi Erkek Görüşü

• Eski eşim beni boşadığına bin pişman, benden intikam aldığına bin pişman, tekrar birlikte olma teklifimi reddettiğine bin pişman, ben de ona inat 1 başkası ile evlendiğime bin pişmanım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Sevgililerimden ben ayrılmadım. O yüzden olmadı.

Flörtlerim vardı. Onların bir kaçını sevgili olma öncesinde bıraktım. Onunla olursam mutlu olamayacağımı bildiğimden. Bazısı çok çok çok güzeldi. Arada bir ahh ah desemde hep lafta. Gerçekte pişman değilim. Devam etsem mutsuz olacağımı hala biliyorum çünkü.

0|0
    0|0
  • Olmuştur ama eskiyi karıştırmadım hiç karıştırmam da

1|0
    0|0
  • ayrılırken neden azına 2 tane çarpıp tam bir şıllıkmışın demediğime pişman olduklarım oldu :D

0|0
    0|0
  • giden gitsin kalan sağlar benimdir :)

1|0
    0|0
  • pısman olcagım ıs yapmam bıttı gıttı.

1|0
    0|0
    • büyük konusmamak lazım :)

• valla bırı benı terk ettı. benımle ayrılmaya yakın zamn yedekte bırını bekletıyormus... hıc uzulmedım ogrenınce ıyıkıde olmus dedım .dıgerı de ben ozgurluklerımı yasmak ıstıyorum dedı dı seye katılmak ıstedı bende o tarz mevzulerın sonunda neler olabılecegını kestırdıgım ıcın kabul etmedım . senedene ızın ıstemıyorum gıdecegım dedı.bende senın ozgurluklerını yasamana manı oluyormusum madem sana ayak bagı olmayayım dedım.yol verdım. 2 ay agladı zırladı ama o cumleyı bana kullnamayacaktı

• halbuku ben onun ıcın hayatımda cok onemlı seylerden vazgectım o nun kı ıse zaruru bısey degıl eglenmek ıcın sadece vacgecemem dedı.. ben de by by dedım

• oldu nişanlımla tanışınca terkettim..nişanlım resmen hayatımı skti..ayrıldım düğüne 4 gün kala...eski segilimi hiç erketmeyecektim benine çok severdi...

1|0
    0|0
    • tüh hep gelenler gideni aratır derler zaten

• aynen öyle...vallahi...helede ahh almışsanız canınızın yanması an meselesi...oysa eski nşanlımla ne güzel başlamıştı...zaten canının yanması için de öyle olması lazım...ama eski sevgilimi özledim...o birtaneydi...ahhh özlem...

• sevmedigimiz icin degil imkansiz oldugumuz icin ayrildim evet cokta uzulmustum agladim demek ustemiyorum erkeklige sigmiyor

1|0
    0|0
  • Yoo pişman olacağım hiç bişey yapmadım , yaptığımdan da hiç pişman olmadım

1|0
    0|0
  • Olmadı ki.

1|0
    0|0
  • oldu oldu şimdi onun ahını cekıyorum:(

1|0
    0|0
  • Olmadı ve olmasında ya :) O nasıl bişeymiş öyle ya, okurken bile içim parçalandı :) aaaaa :D

1|0
    0|0
  • oldu olmazmı.. Hatta benı aldatmayan tek kişiydi.. Dusunuyorum bazen acaba ayrılmasaydık dıye.. buyuk ıhtımalle suanda evlenmıs olurudm:) pişman olup gurur yapmadım.. gidip kendısınden ozur dıledım ve benım ıcın gercekten degerlı oldugunuda dıle getırdım herseyı oldugugubu anlattım benım ıstemım dısında gelısen olaylarıda.. hoş ozamanlar agzını bıcak acmayan ınsan sımdı bıcır bıcır konusur modda.. sanırım o benı arkadas olarak daha cok sevıyor ;)

0|0
    0|0
  • senin gibi guzel olsaydi belki

1|0
    0|0
  • oldu tabiki kollarımı açıp gitme diyemedim ah ahhhh

1|0
    0|0
  • Oldu. Zaten ondan sonra perişan oldu hayatım

1|0
    0|0
  • hiç olmadım

1|0
    0|0
  • son hatunu terk etmicektim ya. şimdi boşuz.

1|0
    0|0
  • Hayır,

1|0
    1|0
  • ben hep terk edilen taraf oldum..

0|0
    0|0
  • Hala o pismanligi yasiyorum. Ilk basta cok seviyorduk birbirimizi. Sonda ben. Mallık yapip onu ortada biraktim. Sonra keske dedim ama is isten gecti. Ve gururum hala donmeme izin vermiyor.

0|0
    0|0
  • öyle bir şey olmadı ama lise zamanı deli gibi sevdiğim ama bir türlü açılamadığım birisi olmuştu hala görüşürüz,iyi arkadaşız hala bilmez bir zamanlar onu sevdiğimi,keşke zamanında ona açılsaydım derim hala

0|0
    0|0
  • Acı vermeyen bir ayrılık mümkünmüdür müdür :)

0|0
    0|0
  • Zaten ayrıldığım bir kişi oldu. Keşke daha önce ayrılsaydım dedim, diyorum.

0|0
    0|0
  • o ancak başkasını bulamayıp sap kalınca hissedilen bir pişmanlık olabilir. değerini anlamak değil o. pirince giderken eldeki bulgurdan olmanın üzüntüsü. bugün tekrar birleşilse yarın o pirincin kokusu alınınca yine bırakılır o bulgur.

0|0
    0|0
  • bi kapıyı çarpım gideceksem dönmeyeceğimden emin olduğumdandır eğer dönersem bunun adı sevgi den ziyade acizliktir kuyruğumu kıstırmadım kıstırmamda

0|0
    0|0
  • olmadı şükür :)

0|0
    0|0
  • O gün ayağım taşa takılysaydı o kadıköy vapur iskelesinden dönüp arkama gitmeseydim denize düşseydim dyorum bazen

0|0
    0|0
  • Hepsi benden ayrıldı kimisi aldattı benden sonra başkalarıyla çıktılar ayrılıp yine beni aradılar

0|0
    0|0
  • şimdi ki jenerasyondan farklı olarak ayrılıp ayrılıp barıstıgım, öfkeyle tabır yerınde olursa yol verdıgım muhabbetlere malzeme yaptıgım sevgılılerımde dostlarımda olmadı hıc...şartlar sebebı ıle ayrıldıklarım oldu..

0|0
    0|0
  • olsada fark etmez gecti bitti gitti

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 15

• Olmadı...

1|0
    0|0
  • olmadı

.

0|0
    0|0
  • En son bir çocukla görüşmüştüm daha ilk görüşmemizde ısınamadım sana dedim. Bu sözümden çok pişmanım hemen karar vermemeliydim.

0|0
    0|0
  • yaşadığım şeylerin aynısını söyledin şuan :(

1|0
    0|0
  • Kısmen oldu evet ..

1|0
    0|0
  • hayır olmadı

1|0
    0|0
  • Olmadı.

1|0
    0|0
  • eski sevgilim ailem vermeyiz diyince eşimle evlendim ama eski sevgilimi çok özlüyorum oda fransada keşke hiç kimseyi dinlemeseydim dedim yani

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • ı ıh şukur olmadı

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • kesınlıkle oldu benı cok severdı her ıstedıgımı yapardı cok kıbardı cok tatlıydı mesela ama ben her degımı yapıo dıe kılıbık buldum sogudum ayrıldım ama cok pısmanım suandaa

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı terkettiğim. Ha çok terkedildim ama hepsi sonra geri döndülr.

0|0
    0|0
  • olmadı terk edilen hep bendim ama dönüşleri çok oldu

0|0
    0|0
  • biliyomusun kendimi hep bu durumda bırakıyorum geri dönülemez bir yol yaratıp kendi kendime aşk acısı çekiyorum kimse bilmiyo görmüyo :///

0|0
    0|0
Yükleniyor...