Köpek sahiplendimm ama .... :)

gününüz aydın olsun canlarım <3 epeydir köpek almak istiyordum almak derken petshoptan değil zira hayvan ticaretine son derece karsı bır ınsanım :) ilanlar arasında bir tane buldum ( link

link

link

link

) adı hacit yarın alıcam sahıbınden ama ılk eve getırdıgım zaman bır alısma surecı olucak bu surecte ne yapmalıyım adını ne koyayım bıde kopegın cınsıne terrıer erkek dedıde benzetemedım :S

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Köpekler iyidir dost canlısıdır, dili olsa konuşsa...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• tayyip olsun adı

1|0
    0|0
  • Adını oscar koy bence.

1|0
    0|0
  • Terrier zaten bu.

0|0
    0|0
    • ne bılym benım gordgum terrıerler daha farklıydıda ondan sorayım dedm

• Hayvanlara olan sevgimden dolayı bu fırlamanın sahiplendiğini görmek beni bunu etli ALLAHta seni mutlu etsin dostum ;)

1|0
    0|0
  • Benimde vardı " FİLO " koyduydum =) Sende Koy :)

1|0
    0|0
  • Bunlar sahibine çok çabuk alışıyor zaten. Bir de ekstra akıllılardır. Her komutu algılayabilir.

1|0
    0|0
    • egıtımlı kopek zaten tuvalet egıtımı falan varmıs komutlarıda anlıyormus..

• yok fikir felan :)

• bir gün boyunca onu yanından ayırma kokunu alsın ilgilen alışır

1|0
    0|0
    • evet butun gunumu ona ayırıcam yarın :) ruyalarıma gırdı o derece :) adını ne koyayım bırde adına hep hacıt demısler baska bir isim koyunca dınlermıkı

• fazla bağlanma istersen yaşlı olduğu için hasta olma ihtimali yüksek

• ınsallah uzucu sonuclar olmaz

• nobel koy bence ismini :D

1|0
    0|0
  • benimde kızım var adı ateş

1|0
    0|0
  • Cinsi terier ama ne terieri bilmen adı değiştirmedn önce eski adıyla seslen bakmazsa değiştir öyle ismim olsa ben bile bakmam :-Dyabancı isim koyma türkçe hasatıci güzel gofret mesala tatlı isim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eskiden bir adı varsa adını değiştirmemeni tavsiye ediyorum, bir süre ilgilen biraz , gülümseyerek sev onu.. Çok tatlıymış :)

Benmde Rot um vardı şimdi 2 yaşında ama Türkiye de ailemde kaldı :(

0|0
    0|0
  • Bende köpek besliyorum , zor bakımı .

Bakmayacaksan hiç almasaydın .

0|0
    0|0
    • zor olcagnı dusunmuyorum buyuk kopek 7-8 yaslarında. sen bakıamıyorsun sanırm

Yükleniyor...