Tutkulu bir aşkın size yaptırabileceği şeyler nelerdir?

Bir kadına tutkulu bir şekilde aşık olmanın yaptırabileceği şeylerden bahsediyorum.Birde aşkın tek taraflıysa eğer neden istenmediğini düşüneceksin ve bu sebepleri ortadan kaldırmaya çalışacaksın fakirsen zengin olmaya,eğitimsizsen eğitimli ve kültürlü biri olmaya çalışacaksın

Böyle bir aşka sahip olsanız ona ulaşabilmek için en fazla neleri yapardınız ya da nelerden taviz verirdiniz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir şeyden taviz vermem, beni sevmemişse de sevmesi için uğraşmam.Ben onu o kadar seviyorken, onun bana aynı tutkuyla bağlanmaması beni çok üzer ve elimden hiç bir şey gelmez.Kendimi değiştiremem, benim dünyam onun etrafında dönmüyor.Beni sevebilecek, benimle aynı tutkuyu paylaşacak biri dışarıda bir yerlerde vardır eminim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyorsam elimden gelenın

fazlasını yapmaya çalışırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tek taraflı aşk istemem karşılıklı olsaydı evet kendi başıma yaşamayacağımı için yapmayacağım pek birşey kalmazdı

0|0
    0|0
    • Kimse istemez ama bulaşabilir birgün hani saplantılı aşk diyorlar onunda başlangıç evresidir bir tarafın reddetmesi ile ya da kararsız kalması ile başlar ya da sen kabul edilmeyeceğini düşünüp bu duruu bir süre içinde saklarsın karşılıklı olunca hiçbirşey yapmazsın eskiden neysen yine o olursun ancak çoğu şeyi tutku yaptırır insana

• söylediğin rededilmişlik sebepli tatminsizlik ben hiç öyle olmadım geçmişte de mantığım bu şekildeydi beni sevmeyen birinden soguyacak bir yol bulurum

• en fazla 1 gün spora gitmem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...