Böyle bir videoyu erkek arkadaşınızın facebook profilinde görürseniz ilk tavrınız ne olurdu?

Kalçasını sallayan kız Böyle bir videoyu erkek arkadaşınızın facebook profilinde görürseniz ilk tavrınız ne olur. erkek arkadaşımın asker arkadaşı göndermiş açtım gördüm sinir oldum bu ne die çocuga sordum aramağan olsun die göndermiş böyle videoları severmiş erkek arkadaşım :/

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• hayatım çok beğeniyosan ben sallim kalçamı onu yükleyelim sayfana derim, o ne demek istediğimi anlar salak diyilse

0|0
    0|0
    • size hiç sert erkek denk gelmemiş sanırım..Ya da ben yurtdışındayken türk erkekleri çok yumuşak huylu olmuşlar..

• kafanmı güzel senin?

Erkekler Ne Diyor 5

• Anormal bir durum yok. Oynayan birini izlemek gayet normal. Ne yapsın yani, sonuçta bir video. İnsanlar eşleriyle dansöz izlemeye gidiyor mesela değil mi...

0|0
    0|0
  • kadın vucüdunu sevmeyen erkeğin olduğunu sanmıyorum ama hayatında bir kadın varken bunu görsellikle tatmin etmeye devam edeninide açıkçası anlamıyorum..bilemedim ne tepki vermen gerektiğini..

0|0
    0|0
  • Kalçasını sallayan erkek yollasaydı problem olmayacaktı ya işte ben buna sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • bakşkasının gönderdiği bir video için sevdiğicene tavır almak manasız bence..

0|0
    0|0
  • ağır tepki verirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkekler bizden biraz farklılar sen şu an erkek arkadaşını bu şekilde neden hareket ettiğini anlamiyorsun ama emin olkı erkek arkadaşın erotik filimlerede bakıyordur.Bu kaçınılmaz.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim adamın ne telefonunu karıştırırım,ne de olsaydı facebook veya twitter sayfasını karıştırırdım..Bunu yapan kızlarda güven sorunu var,Güvenmiyorsan ayrılacaksın o ilişkiden hayır gelmez..

Soruna gelirsek ne var ki bunda? Kalçasını sallayan bir kız,p*rno film izlese ne olur ki? Bırak izlesin,bizim toplumumuz değil mi ki erkekleri ne yapsa elinin kiri,bırak baksın

0|0
    1|0
  • askerdir dokunmamak lazım

0|0
    0|0
  • erkek milleti işte...takma kafana

0|0
    0|0
  • ohaa, parçalardim valla, en iyisi face kapatsin kokunden ikinizde sikinti çekmezsiniz

0|0
    0|0
  • video sonuçta dıledıgını paylasabılır benım erkek arkadasım facesınde

0|0
    0|0
  • alış..erkek bu...sallayanıda beğenir..sallamayanıda..

0|0
    0|0
  • senin hayatında olduğumu bilmiyormu bune midesizlik derdim ve konuşmazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...