Siz hiç aylarca çıktığınız biri tarafından hayal kırıklığına uğratıldınız mı?

Kızlar erkekler burda yenıyım ama bı soruda ben sorıyım dedım. siz hiç aylarca cıktıgınız bı kızla weya bı erkekle hayal kırıklıgına ugradınızmı acı cekdınızmı kendınızı madeye we baska bı acıya bırakdınızmı ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çektim kardeşim çok güzel oluyor ama unutuyorsun tecrübe kazanıyorsun 5 kuruluşluk dünyanın değeri olmadığını anlıyosun

0|0
    0|0
    • ben maddeye wurmadım kendımı ama cok sewmısdım durup dururken hersey ne oldu anlamadım facede gezınırken bı fotograf gordum bakdım sewdıgım kadınla baska bı erkek alta sewgılım usde bı erkek ormanda cekılmıs bı fotoydu aradım we sordum sıktırgıt demısdı yıkılmısdım we zamanla unuttum ama kım sorarsa o dıe bılcek kadar kucugu m cunku bıtek ona asık olmusdum .

• bende madde çekmedim kardeşim sen şöyle bir aşkı düşün bebekliğinle onla büyüyosun her zaman onu seviyorsun tam 18 yıl boyunca sevmiştim 14 yaşında duygularımı açıklamıştım geçen 1 ay önce beni bıraktı ben hayatı bıraktım derken 5 kuruşluk dünyanın değeri olmadığını anladım ben neye yıkıldım zamanına emeklerime ona güvendiğime yıkıldım ben yine mutluyum o beni bıraktı yine güldüm ben hiç bir zaman üzülmedim ona sadece kendi salaklığa güldüm inandığım için kendime güldüm

Kızlar Ne Diyor 3

• Maalesef, salak Bi çocuk aylarca çıktıktan sonra ayrılırken eski sevgilisini unutamadığını söyledi. Keşke bununla kalsaydı, ayrıldıktan çok zaman sonra benimle iddia için çıktığını öğrendim. Bunu ona sorduğumda "yalanı yok güzel kızsın, bizde senin üzerinde iddaya girdik bu yüzden çıktım ama sonra senden çok hoşlandım gerçekten" dedi ben inanmıyorum açıkçası hoşlandıysa niye gidiyo

0|0
    0|0
  • yaşadım sonra kendimi yeşil çaya verdim şimdi daha iyi çalışan bir metabolizmam var daha mutluyum :D

0|0
    0|0
  • ders çalışmaya verdim kendimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ewet yha uğradhım chok chektim ama yhoq wermedim maddeye qendimi

0|0
    0|0
  • Senin dil anlayışından sonra aşk acısı hiçbirşeymiş...bunu anladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...