Sevgiye ihtiyacım var. Hemde aşırı derecede. Ve bu yüzden onu aldatmaktan, bırakmaktan korkuyorum..

2 yıllık bir ilişkimiz var. Fakat ilişkimiz ciddi badireler atlattı. Kavga hiç eksik olmaz aslında. Çok göz önünde olan bir ilişkimiz var. Üniversiteye hazırlanıyorum. Sevgilim de bir alt sınıf. Ama bu aralar ilgi göremiyorum, şefkat göremiyorum. Aslına bakılırsa onu özlüyorum. Aynı okulda olmamıza rağmen özlüyorum. Dediğim gibi ilişkimiz çok göz önünde. Herkes biliyor aslında. Ama okulda sevilen biriyim, herkesle aram çok iyi. Ama sanmayın ki yakışıklı biriyim. Belki çirkin değilim ama ahım şahım bir yakışıklılığım da yok. Fakat çok sağlam bir sosyal çevrem var. Okulda da tanınıyorum. Bunları anlatma amacım alt sınıflardaki kızların ilgi göstermesinden kaynaklanıyor. Ben sevgilimden ilgi göremeyince onlara yönelmekten korkuyorum. Ben kimseyi istemiyorum ondan başka. Ama kalbimde de derin yaralar açıldı. Ne yapmam gerek? Kimseye yüz vermiyorum. Sevgilimle bu konuyu nasıl konuşabilirim? Lütfen yardım edin..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle sevgilinle bu durumu konuşmadan başkasına yönelme . Bunu yaparan kendini hep suçlu hissedersin . Önce konuyu aç sevgiline durumu anlat baktın yine olmuyor o zaman ayırırsın yolları en mantıklısı bu olur . Senin sevgilinse sana ilgi göstermesi gerekiyor

0|0
    0|0
    • Aslına bakılırsa diyeceğim şey sizi şaşırtabilir. Çevremde o kadar çok kız var fakat bir tanesiyle bile ilişki yaşayacağımı düşünmüyorum. O böyle yapmaya devam etse bile kopamam ondan işte sıkıntı burada..

• seni anlıyorum bu durumu onunla konuşmalısın ama baktın ki bir değişme olmuyor o zaman yol ver gitsin kendini yorduğuna değmez . Bennde aynı durumu yaşadım ve gerekeni yaptım

Kızlar Ne Diyor 1

• Ona bir ilişkinin ilgisiz yürümiyecegını soyle ne var bunda

0|0
    0|0
    • Binlerce kez konuştum ama nafile

• O zaman ayrıl neyı beklıyosun zaman kaybından baska bı sey degıl eger sevıyosa ayrılık anca aklını basına getırır bı ılgıyı vermek ayrılmaktan zor gelıyosa bu onun dusunecegı ıs sadece askta degıl arkadaslıktada bu boyle sana senın verdıgın degerın azını veren hıc bı ınsana zaman harcama o takmıyo ama uzulen sen olursun

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver ya. Annen, baban, teyzen, deden, en iyi arkadaşın, eski erkek arkadaşın, herkes seviyor seni etrafına bak, kafana takma bu kadar.

0|0
    0|0
  • şerefsizim aynı durumdayım biraz daha farklı takipteyim

0|0
    0|0
    • Kardeş en iyi sen anlarsın o zaman. Onu bırakma korkusu var. Ve ilgi görememek... Başkalarından ilgi görmek.. Of of ...

• kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş :/

Yükleniyor...